Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sok Capri Sun Multivitamin 0,2 l

Sok Capri Sun Multivitamin 0,2 l
Pakovanje 200 ml 9 prodavnica Barkod 4000177407509
54,21 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
271,05 din/l
Najskuplje je 72,99 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
54,21 din271,05 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta54,21 din271,05 din/l
-
Idea251 radnja u 68 mesta54,21 din271,05 din/l
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta59,90 din299,50 din/l+5,69 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta59,90 din299,50 din/l+5,69 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu59,99 din299,95 din/l+5,78 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik64,99 din324,95 din/l+10,78 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta69,99 din349,95 din/l+15,78 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 68,99 – 74,99 din72,99 din364,95 din/l+18,78 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 54,21 | 59,90 |
| 01.09.2026. | 54,21 | 59,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NEGAZIRANI SOK CAPRI SUN MULTIVITAMIN 0.2LAroma, City
- SOK CAPRI SUN MULTIVITAMIN 0.2lEuroprom
- SOKIĆ CAPRI SUN 02L MULTIVITAMINFortuna Market
- SOK MULTIVITAMIN 0.2L CAPRI SUNIdea, Mercator, Roda
- Capri Sun multivitamin 0.2l #10 CalixRIČ
- NAPITAK CAPRI SUN MULTIVITAMIN 0.2LUniverexport
- SOK CAPRI SUN MULTIVITAMIN 0.2LVP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Sok Knjaz Miloš Remix Breskva PET 1,5 l
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+37 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Narandža 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−19%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%Sok Remix Kruška 1,5 l PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Breskva 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%Sok Yippy Breskva 0,33 l PET Rauch
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+26 prodavnica196,94 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- VUM%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l
−20%Sok Mirinda Pomorandža 1,5 l
- Transkom 94109,90
- Morava%109,99
- Mikromarket%124,99
+24 prodavnice73,27 din/l









