Cene → Smrznuti proizvodi → Smrznuto Povrće Kukuruz Šećerac Aretol Rf
Smrznuto Povrće Kukuruz Šećerac Aretol Rf
Barkod 0000002800945
Ove cene ne poredimo. Proizvod je u dve prodavnice, a cene se razlikuju 8,1 puta. Najčešće se jedna odnosi na komad, a druga na celo pakovanje ili na kilogram, pa se ne vidi gde je zaista jeftinije. Proverite cenu u prodavnici.
- Univerexport: 193,99 din
- Šumadija Market: 1.575,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 1.575,00 | 1.575,00 |
| 01.09.2026. | 1.575,00 | 1.575,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JUNECA PLECKA B.K.Šumadija Market
- SMRZNUTO POVRĆE KUKURUZ ŠEĆERAC ARETOL RFUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Smrznuto Povrće Ruska Salata Frikom 400 g
- Čutura%149,99
- Leon158,99
- Idea · Mercator · Roda%159,99
+34 prodavnice374,98 din/kg
−24%Smrznuto Povrće Carska Mešavina Frikom 400 g
- Leon%159,99
- VUM%188,99
- ZAM%199,90
+36 prodavnica399,98 din/kg
−27%Smrznuto Povrće Boranija Žuta Frikom 400 g
- Trnava Promet%149,00
- Transkom 94%149,90
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+34 prodavnice372,50 din/kg
−17%Smrznuto Povrće Frikom Spanać u Briketima 400 g
- Metalac Market%164,99
- Leon166,99
- Prima%169,90
+36 prodavnica412,48 din/kg
−29%Smrznuto Povrće Grašak Frikom 400 g
- Transkom 94149,90
- Aroma%149,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+33 prodavnice374,75 din/kg
−17%Smrznuto Povrće Ruska Salata Frikom 700 g
- Aroma%249,99
- Podunavlje%249,99
- Leon250,99
+35 prodavnica357,13 din/kg
−20%Smrznuto Povrće Kukuruz Šećerac Frikom 400 g
- Leon166,99
- Prima%169,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%176,99
+31 prodavnica417,48 din/kg
Smrznuto Povrće Brokoli Frikom 400 g
- Leon192,99
- Cash & Carry Plus209,99
- Super Vero219,99
+33 prodavnice482,48 din/kg













