Cene → Lična higijena i kozmetika → SAPUN TEČNI ANTIBAKTERIJSKI HELLENA 500ML

SAPUN TEČNI ANTIBAKTERIJSKI HELLENA 500ML
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 3872292005424
159,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
319,98 din/l
Najskuplje je 200,99 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
159,99 din319,98 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 190,84 – 210,99 din200,99 din401,98 din/l+41,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 159,99 | 180,49 |
| 01.09.2026. | 159,99 | 180,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HELLENA TECNI ANTIBAKTERIJSKI SAPUN 0.5LSunce (Qvattro)
- SAPUN TEČNI ANTIBAKTERIJSKI HELLENA 500MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −65 % po l
Tečni sapun Sky 500 ml
- Svetofor56,30
- Mere58,00
112,60 din/l - −63 % po l
Tečni sapun ALL ME, 500 ml
- Svetofor59,70
- Mere62,00
119,40 din/l - −63 % po l
Tečni sapun TOP, 500 ml
- Svetofor59,70
- Aleksandrović89,99
- Euro Ša M110,00
119,40 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%SAPUN TEČNI DOPUNA BADEM&VANILA FRESH 1L
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%174,99
- Trnava Promet%175,00
- Metalac Market179,00
+29 prodavnica149,95 din/l
−21%SAPUN BABY MERIMA 87G
- Trnava Promet80,00
- VP Dima84,00
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica919,54 din/kg
−35%SAPUN EXFOLIATING DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- Cash & Carry Plus94,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−24%SAPUN CREAM BAR DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- Senta Promet94,99
- Euro Ša M99,00
+28 prodavnica988,89 din/kg
SAPUN TEČNI AQUARIUM PALMOLIVE 300ML
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+27 prodavnica760,00 din/l
SAPUN LAHOR AQUA 80g
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- Metalac Market69,00
+27 prodavnica749,88 din/kg
−31%SAPUN BABY BECUTAN 90G
- Europrom69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Cash & Carry Plus74,99
+25 prodavnica776,67 din/kg
−33%SAPUN CREME CARE NIVEA 100G
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M127,00
+25 prodavnica1.200,00 din/kg













