Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon za Kosu Kopriva Hellena 1 l

Šampon za Kosu Kopriva Hellena 1 l
Pakovanje 1 l 11 prodavnica Barkod 3872292005301
184,51 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket
184,51 din/l
Najskuplje je 313,96 din, +70% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
184,51 din184,51 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta195,00 din195,00 din/l+10,49 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula199,99 din199,99 din/l+15,48 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta199,99 din199,99 din/l+15,48 din
-
199,99 din301,95 din199,99 din/l+15,48 din
-
199,99 din301,95 din199,99 din/l+15,48 din
-
199,99 din301,95 din199,99 din/l+15,48 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta219,99 din219,99 din/l+35,48 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta279,90 din279,90 din/l+95,39 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad299,99 din299,99 din/l+115,48 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 309,13 – 328,45 din313,96 din313,96 din/l+129,45 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Idea · Roda · Mercator · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 184,51 | 236,00 |
| 01.09.2026. | 184,51 | 236,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAPM. HELLENA 1L KOPRIVAAleksandrović
- SAMPON ZA KOSU HELLENA KOPRIVA 1LAman
- SAMPON HELLENA KOPRIVA 1LCash & Carry Plus
- ŠAMPON HELLENA KOPRIVA 1LIdea, Mercator, Roda
- HELL.SAM.KOPRIVA 1L.Mikromarket
- HELLENA SAM.KOPRIVA 1LPrima
- HELLENA 1L SAMPON KOPRIVASunce (Qvattro)
- ŠAMPON KOPRIVA 1L HELLENASuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −51 % po l
Sampon za Kosu Kopriva 1 l Family
- Medius89,99
- Sunce (Qvattro)96,99
- Cash & Carry Plus99,99
+4 prodavnice89,99 din/l - −46 % po l
Orveo Šampon za Kosu Kopriva 1 l
- Aleksandrović99,99
- Cash & Carry Plus99,99
- VP Dima129,00
+1 prodavnica99,99 din/l
−13 % po lŠampon za Kosu Kopriva Luxol 1 l
- Trnava Promet160,00
- BB Trade191,26
- Univerexport210,60
160,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%Šampon za Kosu Naturals Norm. Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l











