Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA ZA PSE PIL.ŠAR.I PIL.GOV.U SOSU PROOF 4X100G

HRANA ZA PSE PIL.ŠAR.I PIL.GOV.U SOSU PROOF 4X100G
Pakovanje 400 g 8 prodavnica Barkod 3858895960117
289,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi Online
724,98 din/kg
Najskuplje je 360,00 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Maxi Online najjeftinije289,99 din724,98 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta289,99 din724,98 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta299,97 din749,93 din/kg+9,98 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta319,99 din799,98 din/kg+30,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad319,99 din799,98 din/kg+30,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 323,99 – 342,99 din330,99 din827,48 din/kg+41,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta349,90 din874,75 din/kg+59,91 din
-
Lion Pet ShopRadnje: Beograd360,00 din900,00 din/kg+70,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 289,99 | 319,99 |
| 01.09.2026. | 289,99 | 319,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA PSE PROOF PIL-ZELE I PIL-GOV 4X100GBB Trade
- PROOF PIL.SARG.PIL.I.GOV.4*100GEuroprom
- Proof Cat Adult potpuna vlažna hrana za odrasle pse, piletina u sosu od šargarepe / piletina i govedina u sosu od brusnice (4x100g)Lion Pet Shop
- Hrana za pse mix Proof 4x100gMaxi Online, Mega Maxi
- PILETINA I SARGAREPA & PILETINA I GOVEDINA U SOSU 4x100Sunce (Qvattro)
- HRANA ZA PSE PILETINA I ŠARGAREPA U SOSU&PILETINA I GOVEDINA U SOSU OD BRUSNICE 4X100G PROOFSuper Vero
- HRANA ZA PSE PIL.ŠAR.I PIL.GOV.U SOSU PROOF 4X100GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−31 % po kgHRANA ZA PSE PRELIV PILETINA U SOSU MOKSI 4X100G
- Idea%200,00
- Mercator%200,00
- Roda%200,00
+2 prodavnice500,00 din/kg
−19 % po kgHRANA ZA PSE PRELIV MESO U SOSU FRISKIES 4X85G
- Idea%199,99
- Mercator%199,99
- Roda%199,99
+7 prodavnica588,21 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+37 prodavnica659,90 din/kg
−27%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+36 prodavnica689,90 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−29%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Aman%249,99
- Idea%259,99
- Mercator%259,99
+34 prodavnice925,89 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice763,53 din/kg













