Cene → Kućna hemija → Persil Powder Regul 7,5 kg
Persil Powder Regul 7,5 kg
Pakovanje 7,5 kg 1 prodavnica Barkod 8606003452260
2.099,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94, na akciji do 31.10.
279,87 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
2.099,00 din2.199,00 din279,87 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%Persil PWD Univ.300 g 4 Pranja
- Cash & Carry Plus144,99
- BB Trade149,97
- Medius149,99
+21 prodavnica483,30 din/kg
−50%Persil POWER CAPS UNIVERSAL kaps./veš 29/1
- Euro Ša M546,00
- Aleksandrović599,99
- Leon%749,99
+13 prodavnica18,83 din/kom
−33%Persil EXPERT SENSITIVE praš./veš 1,35kg
- Cash & Carry Plus479,99
- Euro Ša M485,00
- Čutura529,99
+12 prodavnica355,55 din/kg
Persil Power Caps Universal 33 WL
- Senta Promet793,77
- Transkom 94959,00
- BB Trade1.409,97
+4 prodavnice24,05 din/kom
Persil Kapsule 52/1
- Trlić1.300,00
- Metalac Market1.374,92
- Sunce (Qvattro)1.413,99
+3 prodavnice25,00 din/kom
−36%Persil Matic 5 kg
- Aman%699,99
- Senta Promet%699,99
- Cash & Carry Plus779,99
+3 prodavnice140,00 din/kg
Persil 1 l Gel Color
- RIČ549,00
- Trlić649,90
- Transkom 94678,00
+3 prodavnice549,00 din/l
Persil Power Gel Regular 1 l
- VUM479,99
- Aleksandrović599,99
- Transkom 94678,00
+3 prodavnice479,99 din/l













