Cene → Sveže voće i povrće → BIO Jabuka Crvena 500 g BIO Zone
BIO Jabuka Crvena 500 g BIO Zone
Pakovanje 500 g 3 prodavnice Barkod 8605028612697
369,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 05.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
739,98 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
369,99 din389,99 din739,98 din/kg
-
369,99 din389,99 din739,98 din/kg
-
369,99 din389,99 din739,98 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

BIO Avokado 400 g
- Univerexport669,99
- BB Trade715,00
- Idea · Mercator · Roda839,99
1.674,98 din/kg
BIO Paradajz 500 g
- BB Trade412,50
- Super Vero459,99
- Idea · Mercator · Roda469,99
825,00 din/kg
BIO Šargarepa 500 g
- BB Trade288,75
- Idea · Mercator · Roda299,99
- Super Vero319,99
577,50 din/kgBIO Baby Tikvica 500 g
- Idea · Mercator · Roda429,99
- Super Vero459,99
859,98 din/kgBIO Grožđe Belo 500 g
- Univerexport469,99
- Idea · Mercator · Roda499,99
939,98 din/kg
BIO Batat 500 g
- Univerexport599,99
- Idea · Mercator · Roda659,99
1.199,98 din/kg
BIO Jabuka Crvena 500 g
- BB Trade453,75
- Idea · Mercator · Roda529,99
907,50 din/kg
BIO Patlidžan Plavi 300 g
- Super Vero349,99
- Idea · Mercator · Roda369,99
1.166,63 din/kg


