Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Negazirana Jana 0,5 l

Voda Negazirana Jana 0,5 l
Najskuplje je 67,00 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
48,00 din96,00 din/l
-
57,56 din115,12 din/l+9,56 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun57,56 din
- Beograd · Metro, Krnjača57,56 din
- Beograd · Metro, Vidikovac57,56 din
- Novi Sad · Metro57,56 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta57,99 din115,98 din/l+9,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad57,99 din115,98 din/l+9,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta59,90 din119,80 din/l+11,90 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik59,99 din119,98 din/l+11,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta59,99 din119,98 din/l+11,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd59,99 din119,98 din/l+11,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta59,99 din119,98 din/l+11,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta60,99 din121,98 din/l+12,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta61,90 din123,80 din/l+13,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta61,97 din123,94 din/l+13,97 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd63,00 din126,00 din/l+15,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta64,99 din129,98 din/l+16,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta64,99 din129,98 din/l+16,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta64,99 din129,98 din/l+16,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta64,99 din129,98 din/l+16,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta64,99 din129,98 din/l+16,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu66,00 din132,00 din/l+18,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta67,00 din134,00 din/l+19,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Roda · Mercator · Aroma · Idea · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 48,00 | 61,45 |
| 20.09.2026. | 48,00 | 61,45 |
| 01.09.2026. | 48,00 | 60,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VODA JANA 0.5LAman
- MINERALNA NEGAZIRANA VODA JANA 0.5LAroma, City
- VODA JANA NEGAZIRANA 0.5L PETBB Trade
- VODA JANA NEGAZIRANA 0.5lEuroprom
- VODA JANA 05LFortuna Market
- VODA JANA 0,5L PET JAMNICAIdea, Mercator, Roda
- JANA VODA 0,5L PETMedius
- 0.5L JANA VODA PRIRODNA IZV-STAND.-VAR.Metro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −53 % po l
Voda Negazirana 0,5 l Moj Dan
- Idea · Mercator · Roda22,65
45,30 din/l
−52 % po lVoda Negazirana Golijska Ledena 0,5 l
- Mere22,90
- Leon25,99
- Mikromarket29,00
+5 prodavnica45,80 din/l
−52 % po lVoda Negazirana 0,5 l Moj Dan
- Idea · Mercator · Roda22,99
45,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 1,25 l
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- RIČ%74,99
+37 prodavnica59,59 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l








