Cene → Sveže i prerađeno meso → PAŠTETA JETRENA GAVRILOVIĆ 150G

PAŠTETA JETRENA GAVRILOVIĆ 150G
Pakovanje 150 g 22 prodavnice Barkod 3858881226562
139,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
933,27 din/kg
Najskuplje je 209,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
139,99 din933,27 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta157,00 din1.046,67 din/kg+17,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta161,00 din1.073,33 din/kg+21,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta169,90 din1.132,67 din/kg+29,91 din
-
169,99 din194,99 din1.133,27 din/kg+30,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik169,99 din1.133,27 din/kg+30,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta179,90 din1.199,33 din/kg+39,91 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta180,90 din1.206,00 din/kg+40,91 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta180,90 din1.206,00 din/kg+40,91 din
-
MercatorRadnje: Beograd180,90 din1.206,00 din/kg+40,91 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta189,00 din1.260,00 din/kg+49,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,99 din1.266,60 din/kg+50,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta194,99 din1.299,93 din/kg+55,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta199,90 din1.332,67 din/kg+59,91 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta199,90 din1.332,67 din/kg+59,91 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta199,99 din1.333,27 din/kg+60,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 195,99 – 213,99 din205,99 din1.373,27 din/kg+66,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd207,00 din1.380,00 din/kg+67,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta209,00 din1.393,33 din/kg+69,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta209,00 din1.393,33 din/kg+69,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu209,00 din1.393,33 din/kg+69,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta209,99 din1.399,93 din/kg+70,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 139,99 | 192,49 |
| 01.09.2026. | 139,99 | 192,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PASTETA JETRENA U TUBI GAVRLOVIC 150GAroma, City
- PASTETA JETRENA TUBA 150gr GAVRILOVICCash & Carry Plus
- JETRENA PASTETA U TUBI GAVRILOVIC 150GEuro Ša M
- PAST.JETRENA 150g TUBA GAVRILOVIEuroprom
- PAŠTETA JETRENA GAVRILOVIĆ 150G U TUBI 3954Fortuna Market
- PAŠTETA JETRENA TUBA 150G GAVRILOVIdea, Mercator, Roda
- JETRENA PASTETA 150GR U TUBI GAVRILOVICLuki
- Jetrena Pašteta Tuba Gavrilović 150 gMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−14 % po kgPAŠTETA JETRENA GAVRILOVIĆ 100G
- Leon%79,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Transkom 9489,99
+19 prodavnica799,90 din/kg- −50 % po kg
JETRENA PAŠTETA 150G RIAL
- Idea70,38
- Mercator70,38
- Roda70,38
469,20 din/kg - −41 % po kg
PAŠTETA JETRENA 150G K PLUS
- Idea81,90
- Mercator81,90
- Roda81,90
546,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%PAŠTETA KOKOŠIJA ARGETA 95G
- Leon%99,99
- Lidl109,99
- Metro113,99
+34 prodavnice1.052,53 din/kg
−23%PAŠTETA KOKOŠIJA JUNIOR ARGETA 95G
- Transkom 9499,90
- Aman%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
+33 prodavnice1.051,58 din/kg
−32%PAŠTETA KOKOŠIJA PIKANT ARGETA 95G
- Transkom 9499,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M%103,90
+33 prodavnice1.051,58 din/kg
−23%PAŠTETA ĆUREĆA ARGETA 95G
- Transkom 9499,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M%103,90
+32 prodavnice1.051,58 din/kg
−27%PAŠTETA PILEĆA JUNIOR PATELINA 60G
- Šumadija Market74,90
- Metalac Market%74,99
- Morava%74,99
+32 prodavnice1.248,33 din/kg
−19%PAŠTETA JETRENA CARNEX 150G
- VP Dima117,00
- Leon131,99
- Morava133,00
+31 prodavnica780,00 din/kg
−27%PAŠTETA PILEĆA PATELINA 60G
- Šumadija Market74,90
- Metalac Market%74,99
- Morava%74,99
+31 prodavnica1.248,33 din/kg
−29%PAŠTETA PILEĆA PIKANT PATELINA 60G
- Euro Ša M%78,90
- Cash & Carry Plus79,99
- Maxi Online%84,99
+31 prodavnica1.315,00 din/kg






