Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolada Volim Te Lešnik Bad.Karam.Sa Bilj.Masti 100 g
Čokolada Volim Te Lešnik Bad.Karam.Sa Bilj.Masti 100 g
Pakovanje 100 g 7 prodavnica Barkod 3858881065215
109,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.099,90 din/kg
Najskuplje je 139,90 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
109,99 din1.099,90 din/kg
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta119,90 din1.199,00 din/kg+9,91 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu119,99 din1.199,90 din/kg+10,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta119,99 din1.199,90 din/kg+10,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta129,99 din1.299,90 din/kg+20,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 135,17 – 146,78 din137,28 din1.372,80 din/kg+27,29 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta139,90 din1.399,00 din/kg+29,91 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 109,99 | 119,99 |
| 01.09.2026. | 109,99 | 119,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOLADA MLECNA PUNJENA-VOLIM TE-LESNIK,BADEM,KARAMELA 100GRCash & Carry Plus
- COKOLADA MLECNA SA LESNIKOM, BADEMOM I KARAMELOM VOLIM TE 100GČutura
- COK.VOLIM TE LESNIK KARAMEL 100gEuroprom
- VOLIM TE LESNIK BADEM KARAMELA 100GMikromarket
- Volim te mlec.coko lesnik,badem,karamel. 100g #2RIČ
- VOLIM TE ML.COK. LESNIK-BADEM 100GTranskom 94
- ČOKOLADA VOLIM TE LEŠ.BAD.KARAM.SA BILJ.MASTI 100GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −53 % po kg
Čokolada Mlečna Crunchy Lešnik 100 g
- Mere51,90
- Univerexport52,12
- Trnava Promet53,00
+2 prodavnice519,00 din/kg
−36 % po kgAs Trade Ovsena Kaša Čokolada Lešnik 64 g
- Čutura45,00
- Sunce (Qvattro)%49,99
- Trnava Promet57,00
+4 prodavnice703,13 din/kg
−25 % po kgPionir Crunchy Čokolada Lešnik Cocoa & Crunchy 100 g Pionir
- Trnava Promet83,00
- Aleksandrović89,99
- Šumadija Market98,00
+5 prodavnica830,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Noisette Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−27%Čokolada Mlečna sa Keksom Najlepše Želje 85 g
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−28%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 90 g Soko Štark
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−32%Čokolada Crna za Jelo i Kuvanje Dr Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Super Vero%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−32%Čokolada Mlečna za Jelo i Kuvanje Dr.Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Podunavlje%224,99
- Super Vero%224,99
+34 prodavnice1.466,60 din/kg
−24%Čokolada Mini sa Puno Mleka Kidy 30 g
- Aksa30,00
- Euro Ša M%34,90
- VUM%37,99
+34 prodavnice1.000,00 din/kg












