Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VODA NEGAZIRANA JANA 1,5L

VODA NEGAZIRANA JANA 1,5L
Pakovanje 1,5 l 22 prodavnice Barkod 3856028505662
69,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
46,66 din/l
Najskuplje je 85,00 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
69,99 din46,66 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik69,99 din46,66 din/l
-
Morava30 radnji u 7 mesta71,00 din47,33 din/l+1,01 din
-
74,99 din95,00 din49,99 din/l+5,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta74,99 din49,99 din/l+5,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta76,99 din51,33 din/l+7,00 din
-
76,99 din51,33 din/l+7,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta76,99 din51,33 din/l+7,00 din
-
77,10 din51,40 din/l+7,11 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun77,10 din
- Beograd · Metro, Krnjača77,10 din
- Beograd · Metro, Vidikovac77,10 din
- Kragujevac · Metro77,10 din
- Novi Sad · Metro77,10 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta77,99 din51,99 din/l+8,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta79,90 din53,27 din/l+9,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta79,97 din53,31 din/l+9,98 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta79,99 din53,33 din/l+10,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd79,99 din53,33 din/l+10,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta83,99 din55,99 din/l+14,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta84,90 din56,60 din/l+14,91 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu84,99 din56,66 din/l+15,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta84,99 din56,66 din/l+15,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta84,99 din56,66 din/l+15,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta84,99 din56,66 din/l+15,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta84,99 din56,66 din/l+15,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd85,00 din56,67 din/l+15,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 69,99 | 79,99 |
| 01.09.2026. | 69,99 | 79,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JANA 1.5LAman, Sunce (Qvattro)
- MINERALNA NEGAZIRANA VODA JANA 1.5LAroma, City
- VODA JANA NEGAZIRANA 1.5L PETBB Trade
- VODA JANA PRIRODNA SLABOMIN.PVC JAMNICA 1,5Cash & Carry Plus
- VODA JANA NEGAZIRANA 1.5lEuroprom
- VODA JANA 15LFortuna Market
- VODA JANA 1,5L PET JAMNICAIdea, Mercator, Roda
- Mineralna voda NG Jana 1,5l PETMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −61 % po l
Voda Ladna negazirana 2l Bahus 6
- Trnava Promet36,00
- Euro Ša M48,00
18,00 din/l - −57 % po l
VODA NEGAZIRANA MOJA VODA 1,5L
- Svetofor29,90
- Univerexport57,99
- Mikromarket69,00
19,93 din/l
−57 % po lVODA NEGAZIRANA GOLIJSKA LEDENA 1.5L
- Svetofor29,90
- Mere30,90
- Leon35,99
+5 prodavnica19,93 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+39 prodavnica93,98 din/l
VODA NEGAZIRANA PROLOM 1,5L
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
−23%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 1,75L
- Cash & Carry Plus58,99
- Šumadija Market59,90
- ZAM%59,90
+38 prodavnica33,71 din/l
VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−16%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 1,5L
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea%59,99
+38 prodavnica39,72 din/l
−17%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 2,5L
- Maxi%91,99
- Mega Maxi%91,99
- Profi%91,99
+38 prodavnica36,80 din/l
−20%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ LIMUN 1,25L
- Euro Ša M%73,90
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
+38 prodavnica59,12 din/l
−14%VODA NEGAZIRANA ROSA SPORT 0,75L
- Cash & Carry Plus59,99
- Gomex%59,99
- Trnava Promet64,00
+37 prodavnica79,99 din/l








