Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Jana Vitamin Immuno Limun 1,5 l PET Jana

Voda Jana Vitamin Immuno Limun 1,5 l PET Jana
Pakovanje 1,5 l 14 prodavnica Barkod 3856028504764
139,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
93,33 din/l
Najskuplje je 192,99 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
139,99 din93,33 din/l
-
144,99 din164,99 din96,66 din/l+5,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta159,99 din106,66 din/l+20,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta159,99 din106,66 din/l+20,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta159,99 din106,66 din/l+20,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta159,99 din106,66 din/l+20,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad164,99 din109,99 din/l+25,00 din
-
164,99 din109,99 din/l+25,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd165,00 din110,00 din/l+25,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta169,99 din113,33 din/l+30,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta179,00 din119,33 din/l+39,01 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta182,99 din121,99 din/l+43,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd187,99 din125,33 din/l+48,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta192,99 din128,66 din/l+53,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Univerexport · Aman · Aroma · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 139,99 | 164,99 |
| 01.09.2026. | 139,99 | 164,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JANA VITAMIN IMMUNO LIMUN 1.5LAman
- VODA SA UKUSOM LIMUNA VIT AMIN IMMUNO JANA 1.5LAroma, City
- JANA VITAMIN IMMUNO 1.5LPETCash & Carry Plus
- VODA JANA VITAMIN LIMUN 1.5L JAMNICIdea, Mercator, Roda
- Min.voda vitamin Immuno-limun Jana 1,5lMaxi Online, Mega Maxi
- JANA VITAMIN IMUNO 1,5L PETMedius
- VODA JANA VIT.IMMUNO LIM.1.5L PETMikromarket
- Jana Vitamin immuno 1.5LŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−57 % po lVoda Gaz Limun 1,5 l Moj Dan
- Idea · Mercator · Roda59,99
39,99 din/l
−54 % po lVoda Gaz Limun i Zova 1,5 l Moj Dan
- Idea · Mercator · Roda64,99
43,33 din/l
−53 % po lVoda Gazirana Heba Limun 1,5 l PET
- Leon%65,99
- VP Dima%69,90
- Tekijanka%69,99
+30 prodavnica43,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 1,25 l
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- RIČ%74,99
+37 prodavnica59,59 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l









