Cene → Smrznuti proizvodi → SLADOLED FROZ YOG GRECO MANGO 500ML

SLADOLED FROZ YOG GRECO MANGO 500ML
Pakovanje 500 ml 3 prodavnice Barkod 8051827391538
699,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.399,98 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−38 % po lSLADOLED HAAGEN DASZ MANGO RASPBERRY 400G
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%569,99
- Aroma685,00
+5 prodavnica869,54 din/l
−27 % po lSLADOLED PIRULO MANGO MULTIPACK 5X70ML
- Mega Maxi%359,99
- Idea · Mercator · Roda429,99
- Fortuna Market449,00
+6 prodavnica1.028,54 din/l
−22 % po lSLADOLED MULTIP.ŠTAPIĆ MANGO MALINA KONTIKI 300ML
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi326,99
- Mercator · Roda339,99
- Aleksandrović349,00
+18 prodavnica1.089,97 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO ČOKOLADA FRIKOM 1650ML
- Aman%499,99
- Čutura%499,99
- Euro Ša M%509,90
+35 prodavnica303,02 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO BELA ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−26%SLADOLED QUATTRO PISTAĆI FRIKOM 1650ML
- Univerexport%519,99
- Sunce (Qvattro)%549,99
- Cash & Carry Plus634,99
+33 prodavnice315,15 din/l
−10%SLADOLED KORNET KING ČOKOLADA VANILA FRIKOM 160ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
SLADOLED SENDVIČ PLAZMA FRIKOM 129ML
- Luki100,00
- Aksa130,00
- Sunce (Qvattro)135,00
+33 prodavnice775,19 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO PLAZMA FRIKOM 1500ML
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l















