Cene → Prerađeno voće i povrće → Majonez sa Kečapom 435 ml Condito

Majonez sa Kečapom 435 ml Condito
Pakovanje 435 ml 1 prodavnica Barkod 5202132135444
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 14.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
689,63 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 14.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad299,99 din334,99 din689,63 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Majonez Classic Dijamant 190 ml
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Transkom 9499,99
- Mere100,00
+20 prodavnica526,26 din/l
−23%Majonez Classic Dijamant 285 ml
- Leon143,99
- Univerexport%149,99
- Čutura%159,99
+20 prodavnica505,23 din/l
−38%Majonez Classic Dijamant 540 ml
- Čutura%199,99
- Europrom%249,90
- Transkom 94259,90
+20 prodavnica370,35 din/l
−41%Majonez Delikates Thomy 280 ml
- Leon153,99
- Podunavlje169,99
- Univerexport%169,99
+20 prodavnica549,96 din/l
Majonez Light Dijamant 268 g
- RIČ99,99
- Leon105,99
- VP Dima109,90
+19 prodavnica373,10 din/kg
−44%Majonez Delikates Dojpak 280 ml Polimark
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Univerexport%144,99
- Leon151,99
+17 prodavnica482,11 din/l
−34%Majonez Delikates Kesa Polimark 180 ml
- Leon%85,99
- Idea · Mercator · Roda%92,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%99,99
+13 prodavnica477,72 din/l
−8%Majonez Classic Dijamant 1000 ml
- Leon%369,99
- Transkom 94465,00
- VP Dima%469,90
+18 prodavnica369,99 din/l










