Cene → Lična higijena i kozmetika → Losion za Telo Biobaza Silky Comfort 250 ml

Losion za Telo Biobaza Silky Comfort 250 ml
Pakovanje 250 ml 9 prodavnica Barkod 3856020905675
339,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.359,96 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 607,99 din, +79% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
339,99 din556,99 din1.359,96 din/l
-
339,99 din556,99 din1.359,96 din/l
-
339,99 din556,99 din1.359,96 din/l
-
Čutura39 radnji u 17 mesta409,99 din1.639,96 din/l+70,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta499,97 din1.999,88 din/l+159,98 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta539,99 din2.159,96 din/l+200,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu549,99 din2.199,96 din/l+210,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta589,99 din2.359,96 din/l+250,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 607,99 – 630,99 din607,99 din2.431,96 din/l+268,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Lilly · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 409,99 | 553,49 |
| 22.09.2026. | 409,99 | 553,49 |
| 20.09.2026. | 409,99 | 556,99 |
| 01.09.2026. | 409,99 | 539,99 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 599,97 → 499,97 din -17%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BIOBAZA LOSION ZA TELO 250ML SILKY COMFORTAleksandrović
- LOSION ZA TELO BIOBAZA SILKY COMFORT 250MLBB Trade
- BIOBAZA BODY LOSION SILKY COMFORT 250MLČutura
- LOSION TELO ARGAN&JOJOBA 250ML BBIdea, Mercator, Roda
- BIOBAZA SILKY COMFORT LOSION ZA TELO 250MLLilly
- Biobaza body lotion silky comfort 250mlRIČ
- BIOBAZA BODY LOTION SILKY COMFORT a 250 mLTrlić
- MLEKO ZA TELO SILKY COMFORT BIO BAZA 250MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−36 % po lLosion za Telo Olive Oil Nivea 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%350,00
- Sunce (Qvattro)499,99
- Europrom575,00
+5 prodavnica875,00 din/l
−35 % po lLosion Telo Dove Awake Ritual 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%220,00
- Trlić479,99
880,00 din/l
−27 % po lLosion za Telo Intensive Care Vaseline 400 ml
- Aroma398,20
- Aman499,99
- Idea · Mercator · Roda%549,99
+4 prodavnice995,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Losion Posle Brijanja Arctic Ice Gillette 100 ml
- Cash & Carry Plus739,99
- VP Dima741,00
- ZAM759,90
+23 prodavnice7.399,90 din/l
−26%Losion Posle Brijanja Brion 110 ml
- Metro129,98
- Aleksandrović139,99
- Profi140,49
+22 prodavnice1.181,64 din/l
−42%Losion Posle Brijanja Gillette 100 ml Revitalizing Splash
- Mikromarket499,99
- Idea · Mercator · Roda%600,00
- Euro Ša M724,00
+19 prodavnica4.999,90 din/l
−42%Losion Posle Brijanja Str8 50 ml Original
- Medius%419,90
- Trnava Promet525,00
- Super Vero%536,99
+20 prodavnica8.398,00 din/l
Losion Posle Brijanja Brion 78 ml
- Metalac Market119,00
- Čutura124,99
- BB Trade131,97
+19 prodavnica1.525,64 din/l
−12%Losion Posle Brijanja Original Denim 100 ml
- Trnava Promet%339,00
- Euro Ša M435,00
- Morava440,00
+19 prodavnica3.390,00 din/l
−44%Losion Posle Brijanja Red Code Str8 50 ml
- Medius%419,90
- Trnava Promet525,00
- ZAM549,90
+17 prodavnica8.398,00 din/l
−24%Losion Posle Brijanja Eliot Blue Aspect 150 ml
- Trnava Promet%179,00
- Profi211,49
- Univerexport%219,99
+17 prodavnica1.193,33 din/l















