Cene → Sveže i prerađeno meso → POSEBNA KOBASICA RINFUZ CARNEX
POSEBNA KOBASICA RINFUZ CARNEX
1 prodavnica Barkod 0034001369007
479,99 din
najjeftinije u prodavnici Metalac Market, na akciji do 05.10.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
479,99 din659,00 din
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Posebna kobasica Yuhor
- Morava325,00
- Cash & Carry Plus339,99
- Metro359,99
+7 prodavnica406,25 din/kgPOSEBNA KOBASICA 300G GOMBIT
- Euro Ša M110,00
- VUM114,99
- Morava122,00
+4 prodavnice366,67 din/kg- −14%
POSEBNA KOBASICA 800G GOMBIT
- Morava%249,90
- Euro Ša M275,00
- VUM284,99
+4 prodavnice312,38 din/kg - −19%
POSEBNA PILEĆA GALA XXL PERUT
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Soulfood649,99
- Univerexport652,99
208,33 din/kg Posebna mini kobasica 0300 Trlic
- Trnava Promet111,00
- Metalac Market119,00
- Trlić119,00
+1 prodavnica370,00 din/kg
POSEBNA CARNEX
- Europrom639,90
- VUM649,99
- Prima715,00
POSEBNA MINI 280GR NEDELJ
- Euro Ša M108,00
- Metalac Market109,00
- Transkom 94109,00
385,71 din/kg
POSEBNA KOBASICA CARNEX
- Transkom 94549,00
- VP Dima673,00













