Cene → Slatkiši i žitarice → VANILICE 350G SLATKO I SLANO
VANILICE 350G SLATKO I SLANO
Pakovanje 350 g 2 prodavnice Barkod 8606107673240
299,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
856,86 din/kg
Najskuplje je 319,99 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,90 din856,86 din/kg
-
Medius33 radnje u 15 mesta319,99 din914,26 din/kg+20,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 299,90 | 309,95 |
| 22.09.2026. | 299,90 | 309,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VANILICE 350G SLATKO I SLANOMedius
- VANILICE 350GR.SLATKO&SLANOZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −13%
Vanilice 0400 Trijumf 12
- Gomex184,80
- VUM%199,00
- Trnava Promet222,00
+6 prodavnica462,00 din/kg - −13%
VANILICE 350g TRIJUMF
- Euro Ša M%226,90
- Metalac Market235,00
- Trlić249,00
+5 prodavnica648,29 din/kg 
VANILICE CAJNO PECIVO 350g ESKOM
- Leon159,99
- Cash & Carry Plus169,99
- Sunce (Qvattro)179,99
+5 prodavnica457,11 din/kg
Vanilice mix 360g
- Cash & Carry Plus324,99
- Trnava Promet368,00
- Aleksandrović399,99
+4 prodavnice902,75 din/kg
VANILICE BEZ GLUTENA OD KAJSIJE IN 180G
- dm229,00
- Podunavlje229,99
- Aksa259,00
+2 prodavnice1.272,22 din/kgVanilice malina 360g Vanilica
- Trnava Promet368,00
- Aleksandrović399,99
- Trlić399,99
+1 prodavnica1.022,22 din/kgVANILICE OBICNE 500g ZENEVA
- Svetofor126,49
- Mere129,90
- Euro Ša M223,00
+1 prodavnica252,98 din/kgVanilice stari recept 360g Vanilica
- Trnava Promet368,00
- VP Dima383,00
- Tekijanka408,37
+1 prodavnica1.022,22 din/kg
















