Cene → Sveže i prerađeno meso → PILECA PRSA MEDIUS MESARA
PILECA PRSA MEDIUS MESARA
1 prodavnica Barkod 8606018620296
799,99 din
najjeftinije u prodavnici Medius
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
799,99 din
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%PILEĆA MINI KOBASICA CARNEX 300G
- Leon109,99
- Euro Ša M%124,90
- Podunavlje%139,99
+26 prodavnica366,63 din/kg
−20%PILEĆA PRSA CEKIN 350G
- Univerexport%369,99
- RIČ389,99
- Metalac Market399,00
+14 prodavnica1.057,11 din/kg
−36%PILECA PASTETA 95g POLI GOURMET
- Idea · Mercator · Roda%70,99
- Prima89,00
- Metro89,99
+11 prodavnica747,26 din/kg
PILECA PASTETA 95g POLI KIDS
- Prima89,00
- Idea · Mercator · Roda111,37
- Gomex113,85
+9 prodavnica936,84 din/kg
−27%PILECA PRSA DIMLJENA NAREZAK SLAJS 100G PERUTNINA
- Profi124,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi144,99
- Čutura%159,99
+9 prodavnica1.249,90 din/kg
−18%PILEĆA PRSA U OMOTU CARNEX 350G
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%349,99
- Cash & Carry Plus369,99
- Šumadija Market375,00
+8 prodavnica999,97 din/kg
−13%PILECA PRSA 350G PERUTNINA
- VP Dima%309,90
- Metalac Market319,00
- Idea · Mercator · Roda%339,99
+7 prodavnica885,43 din/kg
−9%PILEĆA PRSA CARNEX RF
- Europrom899,90
- Maxi · Mega Maxi%999,00
- Luki1.049,00
+7 prodavnica449,95 din/kg
















