Cene → Prerađeno voće i povrće → PEKMEZ ŠLJIVA PODRAVKA 350G

PEKMEZ ŠLJIVA PODRAVKA 350G
Pakovanje 350 g 12 prodavnica Barkod 3856020252793
269,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar
771,40 din/kg
Najskuplje je 399,99 din, +48% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
269,99 din771,40 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10199,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15199,90 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49269,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6269,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb269,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68269,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36269,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296279,99 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta279,90 din799,71 din/kg+9,91 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta303,32 din866,63 din/kg+33,33 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta330,45 din944,14 din/kg+60,46 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta349,00 din997,14 din/kg+79,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta360,51 din1.030,03 din/kg+90,52 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta360,51 din1.030,03 din/kg+90,52 din
-
MercatorRadnje: Beograd360,51 din1.030,03 din/kg+90,52 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 378,17 – 410,67 din392,94 din1.122,69 din/kg+122,95 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad394,99 din1.128,54 din/kg+125,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta399,00 din1.140,00 din/kg+129,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta399,99 din1.142,83 din/kg+130,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 269,99 | 360,51 |
| 01.09.2026. | 269,99 | 360,51 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PEKMEZ SLJIVA 350G PODRAVKAAleksandrović
- PEKMEZ OD ŠLJIVA 350G PODRAVKAIdea, Mercator, Roda, Tekijanka
- PEKMEZ OD SLJIVA 350gr PODRAVKALuki
- PODRAVKA PEKMEZ SLJIVA 350GRMedius, ZAM
- PEKMEZ OD SLJIVA 350GMikromarket
- PEKMEZ OD ŠLJIVA 350GR PODRAVKASuper Vero
- PEKMEZ OD SLJIVA 350g PODRAVKATrlić
- PEKMEZ ŠLJIVA PODRAVKA 350GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%PEKMEZ ŠLJIVA BAKINA TAJNA 670G
- Cash & Carry Plus577,99
- Univerexport%599,99
- Fortuna Market629,99
+24 prodavnice862,67 din/kg
−18%PEKMEZ ŠLJIVA BAKINA TAJNA 375G
- Aleksandrović299,90
- Univerexport%393,99
- Idea447,55
+10 prodavnica799,73 din/kg
−16%PEKMEZ SLJIVA MANARI 375 GR
- Idea%319,99
- Mercator%319,99
- Roda%319,99
+3 prodavnice853,31 din/kg
−15%PEKMEZ KAJSIJA MANARI 375 GR
- Idea%359,99
- Mercator%359,99
- Roda%359,99
+3 prodavnice959,97 din/kg
−16%PEKMEZ SIPAK MANARI 375 G R
- Idea%319,99
- Mercator%319,99
- Roda%319,99
+3 prodavnice853,31 din/kg
−22%PEKMEZ DOMAĆI ŠLJIVA MOĆ PLANINE 420G
- Univerexport%299,99
- Fortuna Market329,99
- Super Vero349,99
+2 prodavnice714,26 din/kg
−12%PEKMEZ ŠLJIVA BUDIMKA 370G
- Cash & Carry Plus349,99
- Medius357,99
- Univerexport%369,99
+2 prodavnice945,92 din/kg
−13%PEKMEZ KAJSIJA 720G ANGELS FINEST
- Aleksandrović599,99
- Idea%659,99
- Mercator%659,99
+1 prodavnica833,32 din/kg


