Cene → Lična higijena i kozmetika → SAPUN FAX 75G BRESKVA
SAPUN FAX 75G BRESKVA
Pakovanje 75 g 1 prodavnica Barkod 8690506481032
26,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
346,67 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
26,00 din346,67 din/kg
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Evyap fax krem sapun breskva 75grAksa
- SAPUN FAX 75G BRESKVAAleksandrović
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%SAPUN TEČNI DOPUNA BADEM&VANILA FRESH 1L
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Univerexport%169,99
- Euro Ša M%174,90
+31 prodavnica145,66 din/l
SAPUN BABY MERIMA 87G
- Trnava Promet80,00
- VP Dima84,00
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica919,54 din/kg
−35%SAPUN EXFOLIATING DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−24%SAPUN CREAM BAR DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−19%SAPUN TEČNI AQUARIUM PALMOLIVE 300ML
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+27 prodavnica760,00 din/l
−28%SAPUN LAHOR AQUA 80g
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- RIČ%64,99
+27 prodavnica749,88 din/kg
−32%SAPUN BABY BECUTAN 90G
- Aksa%65,00
- Europrom69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+25 prodavnica722,22 din/kg
−33%SAPUN CREME CARE NIVEA 100G
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M127,00
+25 prodavnica1.200,00 din/kg












