Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → JOGURT 1L MATALJ
JOGURT 1L MATALJ
Pakovanje 1 l 2 prodavnice Barkod 8606101788032
94,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bukovče, Kladovo, Radujevac, Samarinovac
94,90 din/l
Najskuplje je 146,45 din, +54% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije9 prodavnica: 89,90 - 145,00 din · Negotin, Bukovče, Kladovo, Radujevac, Samarinovac94,90 din94,90 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1589,90 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/594,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-294,90 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2594,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 694,90 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38145,00 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb145,00 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68145,00 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36145,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta146,45 din146,45 din/l+51,55 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JOGURT 1L MATALJAleksandrović
- JOGURT 1/1 MATALJTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%JOGURT MOJA KRAVICA XXL 1,75KG
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
- Europrom%189,90
+38 prodavnica102,85 din/kg
−28%JOGURT PROBIOTIK BALANS 1.5KG PET
- Šumadija Market179,90
- Aroma%179,99
- Cash & Carry Plus179,99
+37 prodavnica119,93 din/kg
−8%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 180G ČAŠA
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
- Metro35,00
+37 prodavnica188,83 din/kg
−12%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 400G
- Metro%123,00
- Aleksandrović124,99
- Šumadija Market124,99
+35 prodavnica307,50 din/kg
−20%JOGURT MOJA KRAVICA GUSTI 2,8%MM 1KG TT
- Super Vero%148,99
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
+35 prodavnica148,99 din/kg
−28%JOGURT MOJA KRAVICA GUSTI XXL 1,75KG
- Aleksandrović184,99
- Medius%189,90
- ZAM%189,90
+35 prodavnica105,71 din/kg
−24%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 150G
- Idea%57,99
- Mercator%57,99
- Roda%57,99
+35 prodavnica386,60 din/kg
−23%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1KG TT
- Cash & Carry Plus145,99
- Super Vero%148,99
- Univerexport%148,99
+34 prodavnice145,99 din/kg















