Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Ledeni Čaj Cedevita Šumsko Voće 1,5 l

Ledeni Čaj Cedevita Šumsko Voće 1,5 l
Najskuplje je 169,99 din, +31% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
129,99 din86,66 din/l
-
129,99 din169,99 din86,66 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta131,00 din87,33 din/l+1,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta139,90 din93,27 din/l+9,91 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta140,99 din93,99 din/l+11,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd141,75 din94,50 din/l+11,76 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta141,75 din94,50 din/l+11,76 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta141,75 din94,50 din/l+11,76 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta144,90 din96,60 din/l+14,91 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta145,00 din96,67 din/l+15,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta145,90 din97,27 din/l+15,91 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta148,00 din98,67 din/l+18,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 144,47 – 158,23 din149,06 din99,37 din/l+19,07 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta149,90 din99,93 din/l+19,91 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta149,99 din99,99 din/l+20,00 din
-
Aleksandrović9 prodavnica: 149,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo149,99 din99,99 din/l+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49149,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6149,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38149,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb149,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb149,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68149,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296149,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik149,99 din99,99 din/l+20,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta149,99 din99,99 din/l+20,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu149,99 din99,99 din/l+20,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta153,00 din102,00 din/l+23,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu159,00 din106,00 din/l+29,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta159,00 din106,00 din/l+29,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta159,97 din106,65 din/l+29,98 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta159,99 din106,66 din/l+30,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta165,00 din110,00 din/l+35,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta169,99 din113,33 din/l+40,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 129,99 | 149,95 |
| 01.09.2026. | 129,99 | 149,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CEDEVITA ICE TEA SUMSKO VOCE 1.5LAleksandrović, Luki, Prima, Soulfood
- LEDENI CAJ CEDEVITA SUMSKO VOCE 1.5LAroma, City
- CAJ LEDENI CEDEVITA SUMSKO VOCE 1.5LBB Trade
- CEDEVITA ICE TEA SUMSKO VOCE 1.5lCash & Carry Plus
- Cedevita Ice tea šumsko voće 1,5lEuro Ša M
- CEDEVITA ICE TEA SUM.VOCE 1.5LEuroprom
- LEDENI ČAJ CEDEVITA 15L ŠUMSKO VOĆEFortuna Market
- LEDENI ČAJ CEDEVITA ŠUM VOĆE 1,5LIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%Ledeni Čaj Fuze Tea Breskva i Ruža 1,5 l
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
- Aroma%149,99
+35 prodavnica96,66 din/l
−15%Ledeni Čaj Fuze Tea Breskva i Ruža 0,5 l
- Cash & Carry Plus84,99
- Gomex%84,99
- Profi84,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−13%Ledeni Čaj Fuze Tea Šumsko Voće 0,5 l
- Transkom 9479,90
- Cash & Carry Plus84,99
- VP Dima85,00
+33 prodavnice159,80 din/l
−21%Ledeni Čaj Fuze Tea Šumsko Voće 1,5 l
- Čutura119,99
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
+33 prodavnice79,99 din/l
−22%Ledeni Čaj Lipton Black Peach 1,5 l PET
- Maxi · Mega Maxi%129,99
- Trnava Promet%130,00
- Luki%139,00
+31 prodavnica86,66 din/l
−12%Ledeni Čaj Lipton Black Peach 0,5 l PET
- Idea · Mercator · Roda%77,99
- Leon83,99
- Cash & Carry Plus84,99
+28 prodavnica155,98 din/l
−19%Ledeni Čaj Ice Tea Breskva 1,5 l Nectar
- Trnava Promet118,00
- Cash & Carry Plus119,99
- Metalac Market%119,99
+29 prodavnica78,67 din/l
−21%Ledeni čaj limun Fuze Tea 1,5l PET
- RIČ129,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Aroma%149,99
+29 prodavnica86,66 din/l






