Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Instant Napitak Cedevita Go Limunska Trava 340 ml

Instant Napitak Cedevita Go Limunska Trava 340 ml
Pakovanje 340 ml 28 prodavnica Barkod 3850322016688
99,90 din
najjeftinije u prodavnici Medius, na akciji do 04.10.
293,82 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 139,00 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,90 din116,99 din293,82 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula99,99 din294,09 din/l+0,09 din
-
104,99 din125,00 din308,79 din/l+5,09 din
-
109,00 din320,59 din/l+9,10 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun109,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača109,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac109,00 din
- Kragujevac · Metro109,00 din
- Niš · Metro109,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta109,99 din323,50 din/l+10,09 din
-
109,99 din323,50 din/l+10,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta109,99 din323,50 din/l+10,09 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta109,99 din323,50 din/l+10,09 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad109,99 din323,50 din/l+10,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta112,99 din332,32 din/l+13,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd112,99 din332,32 din/l+13,09 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta114,97 din338,15 din/l+15,07 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta114,99 din338,21 din/l+15,09 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta114,99 din338,21 din/l+15,09 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik114,99 din338,21 din/l+15,09 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta115,00 din338,24 din/l+15,10 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta115,00 din338,24 din/l+15,10 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 114,03 – 122,05 din115,81 din340,62 din/l+15,91 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta117,00 din344,12 din/l+17,10 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta119,00 din350,00 din/l+19,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta119,90 din352,65 din/l+20,00 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 119,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik119,99 din352,91 din/l+20,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33119,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49119,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6119,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5119,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb119,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38119,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7119,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26119,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43119,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10119,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15119,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb119,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2119,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb119,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36119,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25119,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296119,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb119,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta119,99 din352,91 din/l+20,09 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta120,00 din352,94 din/l+20,10 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu124,50 din366,18 din/l+24,60 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta129,99 din382,32 din/l+30,09 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta129,99 din382,32 din/l+30,09 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta139,00 din408,82 din/l+39,10 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Roda · Mercator · Idea · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 99,99 | 115,41 |
| 01.10.2026. | 99,99 | 115,41 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 115,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CEDEVITA GO 340ML LIM.TRAVAAleksandrović
- INSTANT NAPITAK CEDEVITA LIMUNSKA TRAVA 340GAroma, City
- SOK CEDEVITA GO LIM TRAVA 340MLBB Trade
- CEDEVITA GO LIMUNSKA TRAVA 340mlCash & Carry Plus
- CEDEVITA GO limunska trava 340mlEuro Ša M
- CEDEVITA GO LIMUNSKA TRAVA 340MLEuroprom, Luki, Medius, Prima
- CEDEVITA 340ML GO LIMUNSKA TRAVAFortuna Market
- NAPITAK CEDEVITA GO LIM TRAVA 340MLIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Instant Napitak Cedevita Go Narandža 340 ml
- Šumadija Market94,90
- Medius%99,90
- Aman%99,99
+36 prodavnica279,12 din/l
−17%Instant Napitak Cedevita Go Limun 340 ml
- Šumadija Market94,90
- Medius%99,90
- Aman%99,99
+34 prodavnice279,12 din/l
−23%Instant Napitak Cedevita Narandža 455 g
- Cash & Carry Plus369,99
- Morava%384,90
- Prima%389,90
+32 prodavnice813,16 din/kg
−23%Instant Napitak Cedevita Limun 455 g
- Cash & Carry Plus364,99
- Morava%384,90
- Prima%389,90
+31 prodavnica802,18 din/kg
−22%Instant Napitak Cedevita Narandža 200 g
- Leon%175,99
- Šumadija Market179,90
- Transkom 94192,90
+29 prodavnica879,95 din/kg
−22%Instant Napitak Cedevita Limun 200 g
- Šumadija Market179,90
- Transkom 94192,90
- Europrom%199,90
+28 prodavnica899,50 din/kg
−16%Instant Napitak Cedevita Ananas Mango 200 g
- Transkom 94192,90
- VP Dima%199,90
- Aman%199,99
+26 prodavnica964,50 din/kg
−16%Instant Napitak Cedevita Go Ananas Mango 340 ml
- Aroma89,99
- Medius%99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+25 prodavnica264,68 din/l


