Meni
Poslednje osvežavanje: pojeftinilo 18, poskupelo 243 Na akciji: 15.776 proizvoda Upoređujemo 54 trgovinskih lanaca

Cene → Papirna i kuhinjska galanterija → MP PRIBOR ZA JELO SET 50/1-STAND.-VAR.

MP PRIBOR ZA JELO SET 50/1-STAND.-VAR.

Pakovanje 50 kom 1 prodavnica Barkod 8606015269177
478,80 din
najjeftinije u prodavnici Metro, na akciji do 14.10.
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad
9,58 din/kom
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana

Cene po prodavnicama

Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.

  • Metro najjeftinije akcija do 14.10. veleprodaja
    ✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
    7 prodavnica: 478,80 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad
    478,80 din779,00 din
    9,58 din/kom
    adrese radnji ▾
    • mesto nije navedeno · Metro478,80 din akcija
    • Beograd · Metro, Zemun478,80 din akcija
    • Beograd · Metro, Krnjača478,80 din akcija
    • Beograd · Metro, Vidikovac478,80 din akcija
    • Kragujevac · Metro478,80 din akcija
    • Niš · Metro478,80 din akcija
    • Novi Sad · Metro478,80 din akcija