Cene → Alkoholna pića → Vino Belo Graševina Kvalitetna Kutjevo 0,75 l

Vino Belo Graševina Kvalitetna Kutjevo 0,75 l
Pakovanje 750 ml 5 prodavnica Barkod 3850156001133
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
666,65 din/l
Najskuplje je 999,99 din, +100% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,99 din666,65 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta779,00 din1.038,67 din/l+279,01 din
-
799,99 din999,00 din1.066,65 din/l+300,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd923,00 din1.230,67 din/l+423,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula999,99 din1.333,32 din/l+500,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 05.10.2026. | 499,99 | 923,00 |
| 28.09.2026. | 499,99 | 923,00 |
| 01.09.2026. | 779,00 | 999,00 |
Promene cene
- Aroma 28.09. 1.099,99 → 499,99 din -55%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO KUTJEVO BELO GRASEVINA 0.75LAroma, City
- VINO GRASEVINA KUTJEVO 0.75LCash & Carry Plus
- Grasevina 0.75L Kutjevo LiberoŠumadija Market
- GRASEVINA KUTJEVO 0.75L BELO VINOTrlić
- VINO BELO GRAŠEVINA KVALITETNA KUTJEVO 0.75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVino Belo KV Graševina 1 l Stobi
- Sunce (Qvattro)239,99
- Idea · Mercator · Roda%290,00
239,99 din/l
−52 % po lVino Belo Graševina Rubin 1 l
- Transkom 94319,00
- Trnava Promet339,00
- Šumadija Market349,00
+24 prodavnice319,00 din/l
−64 % po lVino belo Smederevka Stobi 1l
- Sunce (Qvattro)239,99
- Trlić269,00
- Šumadija Market320,00
+8 prodavnica239,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l











