Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Madam Hong, osvežavajuće bezalkoholno piće sa ukusom manga,…

Madam Hong, osvežavajuće bezalkoholno piće sa ukusom manga, Bubble Tea, 320ml
Pakovanje 320 ml 2 prodavnice Barkod 4711115020086
378,00 din
najjeftinije u prodavnici Kengur
1.181,25 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
378,00 din1.181,25 din/l
-
378,00 din1.181,25 din/l
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−49 % po lQdol, osvežavajuće gazirano bezalkoholno piće sa ukusom limete, Pikachu, 330ml
- Kengur199,00
- Kengur online199,00
603,03 din/l
−49 % po lQdol, osvežavajuće gazirano bezalkoholno piće sa ukusom mandarine, Pikacu, 330ml
- Kengur199,00
- Kengur online199,00
603,03 din/l
−49 % po lQdol, osvežavajuće gazirano bezalkoholno piće sa ukusom jagode, Genger, 330ml
- Kengur199,00
- Kengur online199,00
603,03 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Madam Hong, osvežavajuće bezalkoholno piće sa ukusom breskve, Bubble Tea, 320ml
- Kengur378,00
- Kengur online378,00
1.181,25 din/l
Madam Hong, osvežavajuće bezalkoholno piće sa ukusom ličija, Bubble Tea, 320ml
- Kengur378,00
- Kengur online378,00
1.181,25 din/l
Madam Hong, osvežavajuće bezalkoholno piće sa ukusom jagode, Bubble Tea, 320ml
- Kengur378,00
- Kengur online378,00
1.181,25 din/l