Cene → Kućna hemija → DETERDŽENT ZA VEŠ BY 100PR ORNEL FAKS 7.5KG

DETERDŽENT ZA VEŠ BY 100PR ORNEL FAKS 7.5KG
Pakovanje 7,5 kg 8 prodavnica Barkod 3850105188663
849,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 30.09.
113,33 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 3.504,24 din, +312% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
849,99 din1.399,99 din113,33 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.979,99 din264,00 din/kg+1.130,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta1.999,99 din266,67 din/kg+1.150,00 din
-
3.179,99 din424,00 din/kg+2.330,00 din
adrese radnji ▾
- Kragujevac · Metro1.200,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača3.179,99 din
- Beograd · Metro, Zemun3.179,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac3.179,99 din
- Niš · Metro3.179,99 din
- Novi Sad · Metro3.179,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta3.395,00 din452,67 din/kg+2.545,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd3.504,24 din467,23 din/kg+2.654,25 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta3.504,24 din467,23 din/kg+2.654,25 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta3.504,24 din467,23 din/kg+2.654,25 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 1.399,99 | 3.395,00 |
| 01.09.2026. | 1.399,99 | 3.395,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET.ZA VES FAKS BY ORNEL 7.5kgCash & Carry Plus
- PRASAK FAX BY ORNEL 7.5KGČutura
- DET FAKS BY ORNEL 100WL 7.5KGIdea, Mercator, Roda
- Faks by ornel 7,5kg/100wMega Maxi
- 7.5KG FAKS BY ORNEL 100W-STAND.-VAR.Metro
- DETERDŽENT ZA VEŠ BY 100PR ORNEL FAKS 7.5KGUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Cash & Carry Plus299,99
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- RIČ%104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−18%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+35 prodavnica355,33 din/l
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- RIČ%104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
−35%DETERDŽENT ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 2.7KG
- Sunce (Qvattro)%399,99
- Euro Ša M%439,90
- Cash & Carry Plus439,99
+32 prodavnice148,14 din/kg











