Cene → Kućna hemija → DETERDŽENT ZA VEŠ INTELLIGENT FAKS 6.5KG

DETERDŽENT ZA VEŠ INTELLIGENT FAKS 6.5KG
Pakovanje 6,5 kg 10 prodavnica Barkod 3850105175311
649,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar
100,00 din/kg
Najskuplje je 2.298,42 din, +254% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
649,99 din100,00 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb649,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb649,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68649,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36649,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99649,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.331.499,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.491.499,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 61.499,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-21.499,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 2961.499,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta999,00 din153,69 din/kg+349,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta1.099,99 din169,23 din/kg+450,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta1.280,00 din196,92 din/kg+630,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd1.361,00 din209,38 din/kg+711,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta1.362,00 din209,54 din/kg+712,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.399,99 din215,38 din/kg+750,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta1.499,00 din230,62 din/kg+849,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta1.835,97 din282,46 din/kg+1.185,98 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 2.208,64 – 2.388,21 din2.298,42 din353,60 din/kg+1.648,43 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 999,00 | 1.361,00 |
| 01.09.2026. | 999,00 | 1.361,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FAKS 6.5KG INTELLIGENTAleksandrović
- DET FAKS INTELLIGENT 6.5KG SAPONIABB Trade
- FAKS INTELLIGENT 6,5KGEuro Ša M
- FAKS INTELLIGENT 6.5 kgLuki
- Deterdžent Faks Intelligent 6,5 kgMetalac Market
- FAKS INTELLIGENT 6.5KG SAPONIAMorava
- Faks Intelligent 6.5kgŠumadija Market
- FAKS INTELLIGENT 6,5 KGSunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Cash & Carry Plus299,99
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- RIČ%104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−18%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+35 prodavnica355,33 din/l
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- RIČ%104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+32 prodavnice213,20 din/l







