Cene → Lična higijena i kozmetika → PALMOLIVE KUPKA 750ML CHERRY
PALMOLIVE KUPKA 750ML CHERRY
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 8718951022973
299,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Bukovče, Štubik
399,87 din/l
Najskuplje je 350,00 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
299,90 din399,87 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb299,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68299,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36299,90 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49299,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5299,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb299,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta350,00 din466,67 din/l+50,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 299,95 | 324,97 |
| 01.09.2026. | 299,95 | 324,97 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PALMOL.GEL ZA TUS 750ML CHERRYAleksandrović
- PALMOLIVE KUPKA 750ML CHERRYEuro Ša M
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%PALMOLIVE SAMPON NATURALS 2IN1 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Cash & Carry Plus153,00
+31 prodavnica414,23 din/l
PALMOLIVE SAPUN MILK&ROSE 90G
- Metalac Market69,00
- Aleksandrović69,99
- Fortuna Market69,99
+18 prodavnica766,67 din/kg
−28%PALMOLIVE KUPKA 750ml MAKADAMIA
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
- Euro Ša M389,00
+15 prodavnica466,65 din/l
PALMOLIVE SAPUN NATURALS BLACK ORCHID 90G
- Čutura69,99
- Medius76,99
- Euro Ša M82,00
+15 prodavnica777,67 din/kg
PALMOLIVE SAP.90g REVITALIZING FRESH
- Aleksandrović49,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market69,00
+13 prodavnica554,44 din/kg
PALMOLIVE SAMPON 350ml COLOR
- Aleksandrović199,99
- Sunce (Qvattro)199,99
- Europrom219,90
+11 prodavnica571,40 din/l
−54%PALMOLIVE KUPKA 250ml
- Aleksandrović169,90
- Idea%180,00
- Mercator%180,00
+10 prodavnica679,60 din/l
−26%PALMOLIVE SAMPON 350ml BEAUTY GLOSS
- VUM119,99
- Aleksandrović199,99
- Euro Ša M225,00
+10 prodavnica342,83 din/l












