Cene → Kućna hemija → DETERDŽENT ZA VEŠ ACTIVE FRESH RUBEL 3KG

DETERDŽENT ZA VEŠ ACTIVE FRESH RUBEL 3KG
Pakovanje 3 kg 10 prodavnica Barkod 3850105132840
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
133,33 din/kg
Najskuplje je 878,52 din, +120% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
399,99 din133,33 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu409,00 din136,33 din/kg+9,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta471,99 din157,33 din/kg+72,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta499,99 din166,66 din/kg+100,00 din
-
Aleksandrović18 prodavnica: 449,99 - 499,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik499,99 din166,66 din/kg+100,00 din
adrese radnji ▾
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25449,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33499,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49499,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6499,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5499,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb499,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7499,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10499,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15499,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb499,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2499,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb499,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68499,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36499,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6499,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99499,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296499,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb499,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta528,87 din176,29 din/kg+128,88 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta559,99 din186,66 din/kg+160,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta599,90 din199,97 din/kg+199,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta819,33 din273,11 din/kg+419,34 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 844,20 – 912,83 din878,52 din292,84 din/kg+478,53 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 330,00 | 514,43 |
| 01.09.2026. | 330,00 | 514,43 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- RUBEL 3KG ACTIVE FRESHAleksandrović
- DET RUBEL ACTIVE FRESH 3KGBB Trade
- PRASAK RUBEL ACTIVE FRESH 3KGČutura
- DET.RUBEL ACTIV 3kg-840Europrom
- RUBEL 3kg ACTIV FRESH SAPONIJALuki
- SAP.RUBEL ACTIVE FRESH 3KMikromarket
- DETER.RUBEL ACTIVE FRESH 3KG "SAPONIA"Morava
- DET.RUBEL ACTIV.FRESH 2.25KG 30WLPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Cash & Carry Plus299,99
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- RIČ%104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−18%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+35 prodavnica355,33 din/l
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- RIČ%104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+32 prodavnice213,20 din/l










