Cene → So i začini → ZAČIN KIM PODRAVKA 10G

ZAČIN KIM PODRAVKA 10G
Pakovanje 10 g 4 prodavnice Barkod 3850104294532
49,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik
4.990,00 din/kg
Najskuplje je 80,89 din, +62% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije10 prodavnica: 14,90 - 54,90 din · Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik49,90 din4.990,00 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 714,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb44,90 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/549,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1049,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb49,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6849,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3649,90 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb54,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-254,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 654,90 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta72,99 din7.299,00 din/kg+23,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu79,99 din7.999,00 din/kg+30,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 78,07 – 86,55 din80,89 din8.089,00 din/kg+30,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 49,90 | 76,49 |
| 01.09.2026. | 49,90 | 76,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VEGETA KIM 10GAleksandrović
- ZACIN KIM 1OG PODRAVKAAman
- Kim 10g #15 PodravkaRIČ
- ZAČIN KIM PODRAVKA 10GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%ZAČIN DODATAK JELIMA C 250G
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%129,99
- Trnava Promet135,00
- Leon139,99
+28 prodavnica519,96 din/kg
−21%ZAČIN DODATAK JELIMA VEGETA 250G
- Aleksandrović114,90
- Morava173,13
- Idea · Mercator · Roda%179,99
+30 prodavnica459,60 din/kg
−40%ZAČIN ZA RIBLJU ČORBU ALEVA 90G
- Aleksandrović89,90
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Tekijanka124,88
+29 prodavnica998,89 din/kg
−29%ZAČIN PODRAVKA VEGETA 400G
- Trnava Promet%248,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Euro Ša M%269,90
+31 prodavnica620,00 din/kg
−15%ZAČIN ZA GOVEĐI GULAŠ ALEVA 50G
- Aleksandrović69,90
- Leon95,99
- Trnava Promet102,00
+29 prodavnica1.398,00 din/kg
−26%ZAČIN DODATAK JELIMA C 500G
- Trnava Promet247,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Podunavlje%269,99
+29 prodavnica494,00 din/kg
−32%ZAČIN ZA SARMU I PUNJENU PAPRIKU ALEVA 60G
- Aleksandrović79,99
- Trnava Promet%86,00
- Metro95,99
+29 prodavnica1.333,17 din/kg
−30%ZAČIN PERŠUN C 7G
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Trnava Promet59,00
- Aleksandrović59,99
+26 prodavnica8.284,29 din/kg









