Cene → Kućna hemija → DUEL COMPACT MONTAIN FRESH 8KG
DUEL COMPACT MONTAIN FRESH 8KG
Pakovanje 8 kg 2 prodavnice Barkod 8606013177061
830,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
103,75 din/kg
Najskuplje je 849,99 din, +2% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
830,00 din103,75 din/kg
-
Aleksandrović16 prodavnica: 799,99 - 949,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Zaječar, Štubik849,99 din106,25 din/kg+19,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49799,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6799,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5799,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb799,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2799,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb799,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25799,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7849,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10849,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15849,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb849,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68849,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36849,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6849,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296849,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb949,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 830,00 | 840,00 |
| 01.09.2026. | 830,00 | 840,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DUEL 8KG PL.SVEZINAAleksandrović
- DUEL COMPACT MONTAIN FRESH 8KGEuro Ša M
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%DUEL GEL PERFECT BLACK 2450ML
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
- Maxi Online%679,99
+18 prodavnica257,10 din/l
−15%DUEL OMEKŠIVAC BLUE NOIRE 1.6 L
- Aleksandrović399,99
- Mega Maxi%399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+16 prodavnica249,99 din/l
DUEL OMEKŠIVAC PURPLE DREAM 1.6 L
- Cash & Carry Plus394,99
- Aleksandrović399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+13 prodavnica246,87 din/l
−27%DUEL SELECTION UNIVERZAL 8KG
- Mega Maxi%799,99
- Profi%799,99
- VP Dima999,00
+13 prodavnica100,00 din/kg
−34%DUEL TECNI DETERDZENT 2,47L JORGOVAN
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+13 prodavnica281,63 din/l
−16%DUEL OMEKSIVAC AURORA BOREALIS 1,6L
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
- Fortuna Market399,99
+12 prodavnica212,44 din/l
−31%DUEL COMPACT JORGOVAN 3KG
- Idea%450,00
- Mercator%450,00
- Roda%450,00
+11 prodavnica150,00 din/kg
DUEL OMEKSIVAC BLUE DIAMOND 1.6L
- Prima249,00
- VUM299,99
- Šumadija Market314,00
+10 prodavnica155,63 din/l














