Cene → Slatkiši i žitarice → KEKSICI SENDVICI COKOLADA I LESNIK 220G

KEKSICI SENDVICI COKOLADA I LESNIK 220G
Pakovanje 220 g 2 prodavnice Barkod 8600939842690
116,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
527,27 din/kg
Najskuplje je 119,99 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
116,00 din527,27 din/kg
-
Aleksandrović15 prodavnica: 109,90 - 124,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Zaječar, Štubik119,99 din545,41 din/kg+3,99 din
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5109,90 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb109,90 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7114,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15114,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2114,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb114,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6114,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296119,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49124,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6124,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10124,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb124,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb124,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68124,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36124,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 116,00 | 118,00 |
| 01.09.2026. | 116,00 | 118,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKSICI SENDVICI 220G COKO LESNIK STARKAleksandrović
- KEKSICI SENDVICI COKOLADA I LESNIK 220GEuro Ša M
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KEKSICI INTEGRALNI 150g COKO LESNIK STARK
- Euro Ša M111,00
- Aleksandrović119,99
- Trlić119,99
+2 prodavnice740,00 din/kg
KEKSICI INTEGRALNI CLASSIC 150g STARK
- Euro Ša M95,00
- Aleksandrović99,99
- Prima103,00
+2 prodavnice633,33 din/kg
−18%KEKSICI 220G -STARK
- Europrom%89,90
- Prima98,00
- Trlić109,90
+1 prodavnica449,50 din/kgKEKSIĆI KOKO ČOKO 250G STANIĆ 110
- Aleksandrović84,90
- Fortuna Market154,99
- Transkom 94159,00
+1 prodavnica339,60 din/kgKEKSICI COKO KARAMEL STAR K 220GR
- Aleksandrović109,90
- Euro Ša M112,00
- Prima120,00
499,55 din/kgKEKSICI KAKAO MALINA 200G
- Euro Ša M100,00
- Prima106,50
500,00 din/kgKEKSICI MEDENI 200G
- Aleksandrović109,99
- Prima117,50
549,95 din/kgKEKSICI MEDENJACI 200g STARK
- Trlić129,90
- Prima138,00
649,50 din/kg




