Cene → So i začini → SUPA BISTRA SA MESNIM I GRIZ KNEDLAMA PODRAVKA 52G

SUPA BISTRA SA MESNIM I GRIZ KNEDLAMA PODRAVKA 52G
Pakovanje 52 g 11 prodavnica Barkod 3850104249662
122,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
2.346,15 din/kg
Najskuplje je 179,99 din, +48% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
122,00 din2.346,15 din/kg
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta137,00 din2.634,62 din/kg+15,00 din
-
139,99 din149,99 din2.692,12 din/kg+17,99 din
-
147,99 din2.845,96 din/kg+25,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta149,99 din2.884,42 din/kg+27,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta149,99 din2.884,42 din/kg+27,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 149,98 – 166,28 din154,33 din2.967,88 din/kg+32,33 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta154,99 din2.980,58 din/kg+32,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd167,99 din3.230,58 din/kg+45,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta169,99 din3.269,04 din/kg+47,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta179,99 din3.461,35 din/kg+57,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 122,00 | 152,16 |
| 24.09.2026. | 122,00 | 152,16 |
| 22.09.2026. | 122,00 | 154,66 |
| 18.09.2026. | 122,00 | 154,99 |
| 01.09.2026. | 122,00 | 154,33 |
Promene cene
- VP Dima 24.09. 161,00 → 137,00 din -15%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUPA MESNE I GRIZ KNEDLE 52G PODRAVIdea, Mercator, Roda
- Supa sa mesn.&griz knedlic.Podravka 52gMaxi Online, Mega Maxi
- SUPA SA MESOM I GRIZ KNED PODRAVKA 62GSenta Promet
- SUPA SA MESNIM I GRIZ KNEDLAMA 56 GR PODRAVKASuper Vero
- SUPA SA MESNIM KNEDLAMA 52G PODRAVKATrlić
- Supa mesne knedle 52g Podravka 10Trnava Promet
- SUPA BISTRA SA MESNIM I GRIZ KNEDLAMA PODRAVKA 52GUniverexport
- SUPA SA MESNIM I GRIZ KNEDLAMA 52GR/13 PODRAVKAVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−36 % po kgSUPA BISTRA SA KNEDLAMA TIROLSKA PODRAVKA 67G
- Leon99,99
- Trnava Promet112,00
- RIČ114,99
+14 prodavnica1.492,39 din/kg
−62 % po kgSUPA BISTRA KOKOŠIJA SA TESTENINOM PODRAVKA 62G
- Cash & Carry Plus54,99
- Euro Ša M%59,90
- Trnava Promet60,00
+19 prodavnica886,94 din/kg
−62 % po kgSUPA BISTRA GOVEĐA TAKOVO 62G
- Trnava Promet56,00
- Univerexport57,37
- Roda84,99
+5 prodavnica903,23 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%SUPA BISTRA KOKOŠIJA C 58G
- VP Dima%52,90
- Trnava Promet53,00
- Cash & Carry Plus54,99
+19 prodavnica912,07 din/kg
−17%SUPA BISTRA KOKOŠIJA SA TESTENINOM PODRAVKA 62G
- Cash & Carry Plus54,99
- Euro Ša M%59,90
- Trnava Promet60,00
+19 prodavnica886,94 din/kg
−8%SUPA BISTRA ALPSKA PODRAVKA 67G
- VP Dima99,90
- Cash & Carry Plus109,99
- RIČ109,99
+18 prodavnica1.491,04 din/kg
SUPA U KOCKI GOVEĐA TAKOVO 88G
- Trnava Promet133,00
- Leon135,99
- Euro Ša M137,00
+18 prodavnica1.511,36 din/kg
SUPA BISTRA SA KNEDLAMA SVATOVSKA PODRAVKA 58G
- Cash & Carry Plus109,99
- Trnava Promet112,00
- Euro Ša M115,00
+18 prodavnica1.896,38 din/kg
−30%SUPA BISTRA GOVEĐA C 58G
- VP Dima%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Trnava Promet70,00
+17 prodavnica1.205,17 din/kg
SUPA BISTRA ŠVAJCARSKA PODRAVKA 54G
- Leon79,99
- Trnava Promet87,00
- RIČ89,99
+17 prodavnica1.481,30 din/kg
SUPA U KOCKI KOKOŠIJA TAKOVO 88G
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M130,00
- Leon135,99
+17 prodavnica1.431,82 din/kg



