Cene → Slatkiši i žitarice → Napolitanke Vincinni Kakao 160 g

Napolitanke Vincinni Kakao 160 g
Pakovanje 160 g Barkod 5310115009399
Za ovaj proizvod trenutno nemamo cene ni u jednom cenovniku.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 49,90 | 87,95 |
| 01.09.2026. | 49,90 | 87,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAPOL.VINCINI 160G KAKAOAleksandrović
- NAPOLITANKE VINCINNI KAKAO 160GEuro Ša M
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Napolitanke Creme Jaffa 187 g
- Aksa79,00
- Europrom%99,90
- Aman%99,99
+38 prodavnica422,46 din/kg
−27%Napolitanke Kocka Mlečna Čokolada Plazma 135 g
- Trnava Promet%165,00
- ZAM%169,90
- Europrom%169,99
+38 prodavnica1.222,22 din/kg
−29%Napolitanke Šlag&Čokolada Jaffa 187 g
- Aksa79,00
- VUM%99,90
- Aman%99,99
+37 prodavnica422,46 din/kg
−27%Napolitanke Kocka Bela Čokolada Plazma 130 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%165,00
- ZAM%169,90
+36 prodavnica1.230,69 din/kg
−17%Napolitanke Kakao Štark 180 g
- Transkom 94115,00
- Cash & Carry Plus124,99
- Lidl128,99
+35 prodavnica638,89 din/kg
−27%Napolitanke Limun Bambi 185 g
- Transkom 9484,90
- Sunce (Qvattro)%87,99
- Euro Ša M89,00
+35 prodavnica458,92 din/kg
−27%Napolitanke Čokolada Bambi 185 g
- Transkom 9484,90
- Sunce (Qvattro)%87,99
- Euro Ša M89,00
+34 prodavnice458,92 din/kg
−29%Napolitanke Lešnik Jaffa 187 g
- VUM%99,90
- Aman%99,99
- Aroma%99,99
+34 prodavnice534,22 din/kg











