Cene → Lična higijena i kozmetika → JOHNSON BABY SAMPON 300ML-CAMOMILA
JOHNSON BABY SAMPON 300ML-CAMOMILA
Pakovanje 300 ml 2 prodavnice Barkod 3574669907828
169,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
566,63 din/l
Najskuplje je 211,00 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
169,99 din566,63 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb169,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68169,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36169,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta211,00 din703,33 din/l+41,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 169,99 | 190,50 |
| 01.09.2026. | 169,99 | 190,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JB SAMPON 300ML CAMOMILAAleksandrović
- JOHNSON BABY SAMPON 300ML-CAMOMILAEuro Ša M
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−18 % po lSampon i kupka baby KOSILI 0400 NATURAL
- Aksa185,00
- dm339,00
- Lidl346,99
+6 prodavnica462,50 din/l
−12 % po lKUPKA I ŠAMPON BABY PEGA 500ML
- Leon249,99
- Aleksandrović349,90
- Univerexport%419,99
+6 prodavnica499,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Johnson's bedtime ulje za bebe 300ml
- Aksa409,00
- Cash & Carry Plus479,99
- dm489,00
+8 prodavnica1.363,33 din/l
−51%JOHNSONS TAMPONI MINI PROCOMFORT 16/1
- dm%269,00
- Fortuna Market419,99
- Metro459,98
+6 prodavnica16,81 din/kom
−17%Johnson's shiny drops šam. za decu 500ml
- Aksa485,00
- Super Vero%649,99
- dm749,00
+6 prodavnica970,00 din/l
−19%JOHNSONS baby sampon 0300 bedtime
- Fortuna Market289,99
- Trnava Promet291,00
- Lilly%499,99
+5 prodavnica966,63 din/l
Johnson's cottontouch kupka 2u1 500ml
- Aksa569,00
- dm889,00
- Lilly899,99
+5 prodavnica1.138,00 din/l
−20%Johnson baby kupka bedtime 500ml.
- Aksa545,00
- RIČ639,00
- Lilly%749,99
+4 prodavnice1.090,00 din/l
Johnson's baby ulje aloe vera 300ml
- Aksa409,00
- dm489,00
- Super Vero651,99
+4 prodavnice1.363,33 din/l
−50%Johnson's baby šampon kamilica 750 ml
- dm%445,00
- Aksa565,00
- Mercator899,99
+3 prodavnice593,33 din/l












