Cene → Sveže i prerađeno meso → Pileća Prsa u Omotu Carnex
Pileća Prsa u Omotu Carnex
1 prodavnica Barkod 0000000050379
554,90 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M, na akciji do 06.10.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
554,90 din599,00 din
Promene cene
- Euro Ša M 29.09. 910,00 → 599,00 din -34%
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Pileća Mini Kobasica Carnex 300 g
- Leon109,99
- Podunavlje%139,99
- Luki149,00
+26 prodavnica366,63 din/kg
Pileća Prsa Cekin 350 g
- RIČ389,99
- Metalac Market399,00
- Euro Ša M404,00
+14 prodavnica1.114,26 din/kg
−36%Pileća Pašteta 95 g Poli Gourmet
- Idea · Mercator · Roda%70,99
- Prima89,00
- Metro89,99
+11 prodavnica747,26 din/kg
−13%Pileća Prsa Dimljena Narezak Slajs 100 g Perutnina
- Profi124,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi144,99
- Prima197,00
+9 prodavnica1.249,90 din/kg
Pileća Pašteta 95 g Poli Kids
- Prima89,00
- Idea · Mercator · Roda111,37
- Gomex113,85
+9 prodavnica936,84 din/kg
−28%Pileća prsa mini u omotu Carnex 350g
- Univerexport%329,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%349,99
- Cash & Carry Plus369,99
+8 prodavnica942,83 din/kg
−13%Pileća Prsa 350 g Perutnina
- Metalac Market319,00
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- VP Dima347,00
+7 prodavnica911,43 din/kg
−40%Pileća Prsa Cekin Rf
- Univerexport%699,00
- Euro Ša M960,00
- RIČ969,99
+8 prodavnica












