Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → PAPRIKA U PAVLACI SECK.RF STANIC
PAPRIKA U PAVLACI SECK.RF STANIC
1 prodavnica Barkod 0000000048045
562,90 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M, na akciji do 30.09.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
562,90 din634,00 din
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%PAPRIKA U PAVLACI MEGGLE 230G
- Mikromarket%149,99
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
+27 prodavnica652,13 din/kg
PAPRIKA U PAVLACI SECKANA BLAGA MEGGLE 230G
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
- BB Trade181,97
+23 prodavnice734,78 din/kg
−6%PAPRIKA U PAVLACI MEGGLE 700G
- Cash & Carry Plus399,99
- Univerexport529,99
- Aman542,99
+7 prodavnica571,41 din/kg
Paprika u pavlaci 20%mm 400g #6 *Milk House*
- Leon289,99
- Aleksandrović329,99
- Metalac Market339,00
+4 prodavnice724,98 din/kg
PAPRIKA U PAVLACI BLAGA 700G MEGGLE
- Cash & Carry Plus399,99
- Super Vero526,99
- Yuhor549,99
+3 prodavnice571,41 din/kg
PAPRIKA U PAVLACI SECKANA ZAPIS TARE 230G
- Europrom159,90
- ZAM169,90
- BB Trade179,97
+2 prodavnice695,22 din/kg
Paprika u Pavlaci 700g kantica #6 *Milk House*
- Aleksandrović479,99
- Čutura489,99
- RIČ489,99
+2 prodavnice685,70 din/kg- −25%
PAPRIKA U PAVLACI SECKANA STADO MOJE 470G
- Metro%252,00
- Leon315,99
- Gomex492,75
+1 prodavnica536,17 din/kg
















