Cene → Sveže i prerađeno meso → Gulaš Goveđi Podravka 200 g

Gulaš Goveđi Podravka 200 g
Pakovanje 200 g 18 prodavnica Barkod 3850104020018
269,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 31.10.
1.349,95 din/kg
Najskuplje je 399,99 din, +48% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
269,99 din329,99 din1.349,95 din/kg
-
VUM76 radnji u 40 mesta299,99 din1.499,95 din/kg+30,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula307,99 din1.539,95 din/kg+38,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta313,99 din1.569,95 din/kg+44,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta321,40 din1.607,00 din/kg+51,41 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu324,99 din1.624,95 din/kg+55,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta329,00 din1.645,00 din/kg+59,01 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta329,99 din1.649,95 din/kg+60,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik329,99 din1.649,95 din/kg+60,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad330,99 din1.654,95 din/kg+61,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta339,00 din1.695,00 din/kg+69,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu346,00 din1.730,00 din/kg+76,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd348,00 din1.740,00 din/kg+78,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta349,99 din1.749,95 din/kg+80,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta359,00 din1.795,00 din/kg+89,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta359,99 din1.799,95 din/kg+90,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta364,10 din1.820,50 din/kg+94,11 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta399,99 din1.999,95 din/kg+130,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 299,99 | 330,49 |
| 20.09.2026. | 299,99 | 330,49 |
| 01.09.2026. | 307,99 | 329,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GULAS GOVEDJI 200G-PODRAVKAAman
- GULAS PODRAVKA GOVEDJI 200GAroma
- G.J.GOVEDJI GULAS 200gr PODRAVKACash & Carry Plus
- GOVEDJI GULAS PODRAVKA 200GEuro Ša M
- GOVEÐI GULAŠ PODRAVKA 200GFortuna Market
- GOVEDJI GULAS 200GR PODRAVKAMedius
- GOVEDJI GULAS 200GMikromarket
- got.jelo gulas govedji 200g podravkaPodunavlje
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −43 % po kg
Goveđi gulaš, 300g
- Mere229,90
- Cash & Carry Plus339,99
766,33 din/kg - −38 % po kg
Gulаš Goveđi 300 g Il Capitano
- Cash & Carry Plus249,99
- Super Vero420,99
- Trlić439,99
833,30 din/kg
−26 % po kgGulaš Goveđi Takovo 300 g
- Cash & Carry Plus299,99
- Transkom 94329,00
- Trnava Promet340,00
+8 prodavnica999,97 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Gulaš Goveđi Carnex 400 g
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM%499,99
- Europrom569,90
+29 prodavnica1.249,98 din/kg
Gulaš Goveđi Takovo 300 g
- Cash & Carry Plus299,99
- Transkom 94329,00
- Trnava Promet340,00
+8 prodavnica999,97 din/kgGulаš Goveđi 300 g Il Capitano
- Cash & Carry Plus249,99
- Super Vero420,99
- Trlić439,99
833,30 din/kgGulaš goveđi 300 g Ranch
- Trnava Promet330,00
- Cash & Carry Plus349,99
1.100,00 din/kgGulaš od Pečuraka Artfood 400 g
- RIČ434,99
- Univerexport527,99
1.087,48 din/kg


