Cene → Kućna hemija → PERWOLL RENEW BLACK 1000ml-141
PERWOLL RENEW BLACK 1000ml-141
Pakovanje 1 l 2 prodavnice Barkod 9000100212274
257,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
257,00 din/l
Najskuplje je 469,90 din, +83% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
257,00 din257,00 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta469,90 din469,90 din/l+212,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 257,00 | 363,45 |
| 01.09.2026. | 257,00 | 363,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PERWOLL LIG.BLACK MAGIC 1LEuro Ša M
- PERWOLL RENEW BLACK 1000ml-141Europrom
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%PERWOLL RENEW ADVANCED COLOR 900ML/960ML
- Idea%340,00
- Mercator%340,00
- Roda%340,00
+7 prodavnica354,17 din/l
PERWOLL RENEW COLOR 990ml
- Aleksandrović259,99
- VUM264,99
- RIČ315,00
+7 prodavnica262,62 din/l
PERWOLL RENEW BLACK 990ml
- VUM279,99
- Tekijanka363,69
- Fortuna Market389,90
+5 prodavnica282,82 din/l
PERWOLL BRILLIANT COLOR 1L
- Mikromarket199,99
- Senta Promet290,16
- Sunce (Qvattro)299,99
+4 prodavnice199,99 din/l
PERWOLL COLOR 180W 990ML
- VUM249,99
- Transkom 94359,90
- Aleksandrović379,99
+4 prodavnice260,41 din/l
PERWOLL 960ml RENEW
- Transkom 94359,90
- Trlić439,00
- Mikromarket549,99
+4 prodavnice374,90 din/l
−44%PERWOLL DARK BLOOM 2000ML LC1
- Cash & Carry Plus679,99
- Super Vero%699,99
- Idea%849,99
+4 prodavnice340,00 din/l
PERWOLL KAPSULE 10/1 BLACK 145g
- Aleksandrović319,99
- Trlić399,99
- Metalac Market403,77
+3 prodavnice32,00 din/kom















