Cene → Šećer i med → SECER KOCKA 800g SPAJZ
SECER KOCKA 800g SPAJZ
Pakovanje 800 g 2 prodavnice Barkod 8606104899063
159,00 din
najjeftinije u prodavnici Metalac Market
198,75 din/kg
Najskuplje je 199,90 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
159,00 din198,75 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta199,90 din249,88 din/kg+40,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 159,00 | 179,45 |
| 01.09.2026. | 159,00 | 179,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SECER KOCKA 800g SPAJZEuroprom
- Šećer Kocka Kej 800 gMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −35 % po kg
SECER KOCKA 1 KG SRBOPROM
- Transkom 94129,90
- VUM170,99
- Fortuna Market184,99
+1 prodavnica129,90 din/kg - −35 % po kg
SECER KOCKA 1/1 CRVENKA
- Europrom129,90
- Prima169,00
129,90 din/kg
−35 % po kgSecer Kocka 1/1 Mega 12
- Transkom 94129,90
- Metalac Market199,00
- Čutura199,99
+7 prodavnica129,90 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%ŠEĆER U PRAHU C 250G
- Trnava Promet87,00
- Idea%87,99
- Mercator%87,99
+32 prodavnice348,00 din/kg
−17%ŠEĆER SMEĐI DEMERO RETRO 500G
- Metro199,98
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet215,00
+31 prodavnica399,96 din/kg
ŠEĆER KRISTAL CRVENKA 1KG
- Šumadija Market99,90
- Gomex99,99
- Idea99,99
+29 prodavnica99,90 din/kg
ŠEĆER KRISTAL SUNOKO 1KG
- Šumadija Market99,90
- Maxi99,99
- Maxi Online99,99
+26 prodavnica99,90 din/kg
−20%ŠEĆER U PRAHU C 500G
- BB Trade163,97
- Medius%169,90
- Idea189,97
+22 prodavnice327,94 din/kg
ŠEĆER KOCKA SUNOKO 1KG
- Cash & Carry Plus179,90
- Roda189,99
- Mercator199,99
+21 prodavnica179,90 din/kg
ŠEĆER SMEĐI DEMERO 250G
- Cash & Carry Plus109,99
- Leon110,99
- RIČ114,99
+19 prodavnica439,96 din/kg
−10%ŠEĆER KRISTAL SUNOKO 25KG
- Aman%2.199,99
- Metro2.337,50
- Europrom2.372,50
+13 prodavnica88,00 din/kg



















