Cene → Sveže voće i povrće → Urma Sveža Kraljevska 900 g
Urma Sveža Kraljevska 900 g
Pakovanje 900 g 3 prodavnice Barkod 8606019911621
660,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad
733,33 din/kg
Najskuplje je 889,90 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Metro najjeftinije veleprodaja6 prodavnica: 548,98 - 999,99 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad660,00 din733,33 din/kg
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun548,98 din
- Kragujevac · Metro549,89 din
- Niš · Metro660,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača999,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac999,99 din
- Novi Sad · Metro999,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta839,90 din933,22 din/kg+179,90 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta889,90 din988,78 din/kg+229,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 839,90 | 864,90 |
| 01.09.2026. | 839,90 | 864,90 |
Promene cene
- Metro 01.10. 999,99 → 660,00 din -34%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- URMA SVEZA KRALJEVSKA 900gEuroprom
- 900G MEDJOUL PRIRODNA URMA-STAND.-VAR.Metro
- URMA PRIRODNA MEDJOUL 900GR AVGERINOSZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−61 % po kgUrma Sveža Kutija
- Cash & Carry Plus169,99
- Euro Ša M198,00
- Leon229,99
283,32 din/kg- −55 % po kg
Sveža Urma 600 g Plemić
- VUM199,00
- Tekijanka282,13
331,67 din/kg - −51 % po kg
Urma Sveža Prirodna 550 g Kutija
- Prima199,50
- Fortuna Market279,99
362,73 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Urma 200 g
- Leon65,99
- Aroma74,90
- Euro Ša M89,00
+2 prodavnice329,95 din/kg
−9%Urma 200 g Eurocompany 99
- Univerexport189,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
949,95 din/kg
Urma kandirana 200g
- Mere72,90
- Trnava Promet74,00
- Euro Ša M90,00
364,50 din/kg
Urma Sveža Kutija
- Cash & Carry Plus169,99
- Euro Ša M198,00
- Leon229,99
283,32 din/kgUrma 200 g
- Trlić89,90
- Aman129,99
449,50 din/kgUrma Sveža Prirodna 550 g Kutija
- Prima199,50
- Fortuna Market279,99
362,73 din/kg













