Cene → Kućna hemija → DET.SUDJE SPIN LIMUN 750ml-125
DET.SUDJE SPIN LIMUN 750ml-125
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 8606005194953
183,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
244,00 din/l
Najskuplje je 218,00 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
183,00 din244,00 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta218,00 din290,67 din/l+35,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 183,00 | 200,50 |
| 01.09.2026. | 183,00 | 200,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SPIN LEMON & PARSLEY 1000LEuro Ša M
- DET.SUDJE SPIN LIMUN 750ml-125Europrom
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −63 % po l
DET.ZA SUDJE SILA LIMUN 1l SUMADIJA MARKET
- Šumadija Market89,90
- Cash & Carry Plus109,99
89,90 din/l - −49 % po l
DET.ZA SUDJE SILA LIMUN 0.5l SUMADIJA MARKET
- Šumadija Market62,00
- Cash & Carry Plus67,99
124,00 din/l
−39 % po lLINEA CASA DETER.ZA SUDJE LIMUN 500ML
- Aleksandrović74,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Super Vero114,99
+7 prodavnica149,80 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima



