Cene → Sveže i prerađeno meso → KOB PILECA RFS CARNEX
KOB PILECA RFS CARNEX
1 prodavnica Barkod 0000000060694
399,88 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade, na akciji do 28.09.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,88 din459,97 din
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%KOBASICA BARENA PILEĆA AIA 100G
- Leon%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet68,00
+37 prodavnica599,90 din/kg
−23%KOBASICA BARENA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 205G
- Fortuna Market%154,99
- Transkom 94154,99
- Morava%159,90
+35 prodavnica756,05 din/kg
−24%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
- Idea%194,99
- Mercator%194,99
- Roda%194,99
+35 prodavnica649,97 din/kg
−32%KOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 310G
- Fortuna Market%209,99
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+34 prodavnice677,39 din/kg
−20%KOBASICA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 300G
- Idea%194,99
- Mercator%194,99
- Roda%194,99
+34 prodavnice649,97 din/kg
−21%KOBASICA BARENA SVINJSKA GUDI NEOPLANTA 205G
- Morava%159,90
- Idea%159,99
- Mercator%159,99
+33 prodavnice780,00 din/kg
−24%KOBASICA GRILL CARNEX 280G
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+32 prodavnice856,79 din/kg
−26%KOBASICA BARENA ŽIVINSKA WUDY 300G
- Cash & Carry Plus139,99
- Prima%149,90
- ZAM%149,90
+31 prodavnica466,63 din/kg











