Cene → Kućna hemija → MERIX GEL 3L G.SVEŽINA
MERIX GEL 3L G.SVEŽINA
Pakovanje 3 l 2 prodavnice Barkod 9000101321760
589,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
196,66 din/l
Najskuplje je 999,99 din, +69% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
589,99 din196,66 din/l
-
Aleksandrović16 prodavnica: 769,99 - 1.099,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik999,99 din333,33 din/l+410,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7769,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296769,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb899,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15899,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6899,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99899,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5999,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25999,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.491.099,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 61.099,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 101.099,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb1.099,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-21.099,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 681.099,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-361.099,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb1.099,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 589,99 | 844,99 |
| 16.09.2026. | 589,99 | 844,99 |
| 01.09.2026. | 589,99 | 819,99 |
Promene cene
- Aleksandrović 27.09. 1.099,99 → 999,99 din -9%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MERIX GEL 3L GORSKA SVEZINAAleksandrović
- MERIX GEL 3L G.SVEŽINAVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%MERIX ORHIDEJA UNIV.2.025 KG 37 PRA
- Euro Ša M439,00
- Fortuna Market449,99
- Trnava Promet469,00
+21 prodavnica216,79 din/kg
−47%MERIX DETERDZENT ZA VES LILAC 8.25KG
- Maxi Online%1.299,00
- Mega Maxi%1.299,00
- Senta Promet1.299,99
+12 prodavnica157,45 din/kg
−56%MERIX KAPSULE ORHIDEJA 36KOM
- Aleksandrović449,99
- Idea%599,99
- Mercator%599,99
+11 prodavnica12,50 din/komMERIX ORHIDEA MACADANIA 10kg
- Sunce (Qvattro)943,99
- VUM1.199,99
- Aleksandrović1.699,99
+4 prodavnice94,40 din/kg
MERIX JORGOVAN 2.7kg
- Sunce (Qvattro)528,99
- Aleksandrović569,99
- Trlić579,99
+4 prodavnice195,92 din/kg
MERIX JORGOVAN 360g
- Trlić139,00
- Senta Promet143,45
- Aleksandrović149,99
+3 prodavnice386,11 din/kg
MERIX JORGOVAN 3KG
- Prima499,00
- Aleksandrović599,99
- Trlić599,99
+3 prodavnice166,33 din/kg
MERIX JORGOVAN 5,4kg
- Euro Ša M1.059,00
- Aleksandrović1.199,99
- Senta Promet1.343,76
+3 prodavnice196,11 din/kg










