Cene → Slatkiši i žitarice → Eurolider Čajni Kolutići 700 g
Eurolider Čajni Kolutići 700 g
Pakovanje 700 g 2 prodavnice Barkod 8606102274008
239,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
342,84 din/kg
Najskuplje je 259,00 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
239,99 din342,84 din/kg
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta259,00 din370,00 din/kg+19,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 239,99 | 249,50 |
| 01.09.2026. | 239,99 | 249,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CAJNI KOLUTICI 700G EUROLIDERTranskom 94
- EUROLIDER ČAJNI KOLUTIĆI 700GVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−43 % po kgKeks Čajni Kolutići Delicious 700 g
- VUM137,99
- Europrom160,00
- Senta Promet179,99
+3 prodavnice197,13 din/kg
−42 % po kgKeks Čajni Kolutići Ženeva 600 g
- Svetofor119,90
- Mere120,00
- Trnava Promet124,00
+3 prodavnice199,83 din/kg- −36 % po kg
Čajni Kolutići 800 g Ženeva
- Cash & Carry Plus174,99
- Sunce (Qvattro)189,99
- Transkom 94199,00
+4 prodavnice218,74 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima






