Cene → Hrana za kućne ljubimce → Hrana za Mačke Bestpet 85 g Losos
Hrana za Mačke Bestpet 85 g Losos
Pakovanje 85 g 2 prodavnice Barkod 8681465603429
60,00 din
najjeftinije u prodavnici Lion Pet Shop
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
705,88 din/kg
Najskuplje je 69,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
60,00 din705,88 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik69,99 din823,41 din/kg+9,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 05.10.2026. | 60,00 | 65,00 |
| 26.09.2026. | 60,00 | 65,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA MAČKE BESTPET 85G LOSOSFortuna Market
- Best Pet sa sterilised losos u želeu (85g)Lion Pet Shop
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −33 % po kg
Hrana za Mačke Losos 85 g Eurocat
- Cash & Carry Plus39,99
- Fortuna Market49,99
- Euro Ša M52,00
470,47 din/kg - −20 % po kg
Hrana za Mačke Il Capitano 80 g Losos Kesica
- Aleksandrović44,99
- Fortuna Market49,99
562,38 din/kg
−17 % po kgHrana za Mačke Preliv Losos i Tuna Friskies 85 g
- Šumadija Market49,90
- Soulfood%59,99
- Trnava Promet62,00
+15 prodavnica587,06 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−35%Hrana za Pse Piletina Junior Pedigree 100 g
- RIČ%64,99
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
+37 prodavnica649,90 din/kg
−35%Hrana za Pse Adult Govedina Pedigree 100 g
- RIČ%64,99
- Podunavlje%68,99
- Medius%69,90
+36 prodavnica649,90 din/kg
−27%Hrana za Mačke Briketi Adult Piletina Whiskas 300 g
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−27%Hrana za Mačke Govedina Whiskas 85 g
- Transkom 94%68,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+35 prodavnica810,59 din/kg
−22%Hrana za Mačke Pure Delight Piletina Whiskas 85 g
- Transkom 9468,90
- ZAM%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+35 prodavnica810,59 din/kg
−29%Hrana za Pse Denta Stix Pedigree 270 g
- Aman%249,99
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%269,99
+29 prodavnica925,89 din/kg
−22%Hrana za Mačke Pure Delight Govedina Whiskas 85 g
- Cash & Carry Plus64,99
- Transkom 9468,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice764,59 din/kg
−27%Hrana za Mačke Piletina Whiskas 85 g
- Transkom 94%68,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice810,59 din/kg
















