Cene → Kućna hemija → Sredstvo Dobro Sanitar 750 ml 038377
Sredstvo Dobro Sanitar 750 ml 038377
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 8605038001122
154,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
206,65 din/l
Najskuplje je 156,00 din, +1% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
154,99 din206,65 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta156,00 din208,00 din/l+1,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 154,99 | 155,50 |
| 01.09.2026. | 154,99 | 155,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOBRO WC SANITAR 750MLEuro Ša M
- SREDSTVO DOBRO SANITAR 750ML 038377Fortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Leon145,99
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica291,98 din/l
−27%Sredstvo za Čišćenje Parketa Pronto 750 ml
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l














