Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Apetit Posni Mleveni 270 g
Keks Apetit Posni Mleveni 270 g
Pakovanje 270 g 2 prodavnice Barkod 8600946883020
125,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
462,96 din/kg
Najskuplje je 139,99 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
125,00 din462,96 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik139,99 din518,48 din/kg+14,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 125,00 | 132,50 |
| 01.09.2026. | 125,00 | 132,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- A-PETIT MLEVENI POSNI KEKS 270GR.Euro Ša M
- KEKS APETIT POSNI MLEVENI 270GFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −60 % po kg
Keks Mleveni 400 g Kesa Drg Product
- Cash & Carry Plus74,99
- Fortuna Market79,99
187,48 din/kg - −53 % po kg
Ženeva Mleveni Keks 300 g
- Mikromarket64,99
- Trlić134,99
- Transkom 94139,00
+1 prodavnica216,63 din/kg - −50 % po kg
Keks mleveni DUNAV 300 g Eskom
- Trnava Promet69,00
- Luki99,00
230,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg















