Cene → Slatkiši i žitarice → Alva Alvasari 500 g Šarena F21
Alva Alvasari 500 g Šarena F21
Pakovanje 500 g 2 prodavnice Barkod 8600102060623
459,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
919,98 din/kg
Najskuplje je 599,00 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
459,99 din919,98 din/kg
-
599,00 din1.198,00 din/kg+139,01 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro599,00 din
- Beograd · Metro, Zemun599,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača599,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac599,00 din
- Novi Sad · Metro599,00 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ALVA ALVASARI 500G ŠARENA F21Fortuna Market
- 500G HALVA-SARENAMetro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Alva classic 50 g Rosal
- Mikromarket%36,99
- Cash & Carry Plus39,99
- Trnava Promet43,00
+7 prodavnica739,80 din/kgAlva classic 100 g Rosal
- Euro Ša M77,00
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet82,00
+6 prodavnica770,00 din/kg
−17%Alva Vanila Bioland 300 g
- Trnava Promet224,00
- Aroma%249,99
- Idea · Mercator · Roda299,99
+2 prodavnice746,67 din/kg
Alva Kakao 50 g 25/1
- Cash & Carry Plus39,99
- Metalac Market45,00
- Tekijanka46,28
+4 prodavnice799,80 din/kg
−17%Alva Kakao Bioland 300 g
- Trnava Promet224,00
- Aroma%249,99
- Idea · Mercator · Roda299,99
+2 prodavnice746,67 din/kgAlva Šarena 200 g "Alvasari"
- Fortuna Market199,99
- VP Dima214,37
- Metro249,00
+1 prodavnica999,95 din/kg
−19%Alva Tahan Kakao 250 g Hr Mediterana
- Super Vero239,99
- Idea · Mercator · Roda%350,00
959,96 din/kg
−19%Alva Royal 250 g Hr Mediterana
- Idea · Mercator · Roda%380,00
1.520,00 din/kg









